Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Про туберкульоз говорили з учнями Раштівецької ЗОШ


    Фахівцем із соціальної роботи Косович М.І. та провідним спеціалістом Гусятинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  Шовдра С.В. в Раштівецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів було організовано та проведено лекцію на тему: «Туберкульоз: шляхи зараження та запобігання».

    24 березня ми відзначили Всесвітній день боротьби з туберкульозом. Туберкульоз є однією з головних загроз для здоров’я людства. Нажаль ця страшна хвороба не оминула і наш край, тому відзначення цього дня для нас є актуальним.

  Метою проведення лекції було донести до учнів такі питання: зараження туберкульозом, основні фактори про туберкульоз, симптоми туберкульозу, профілактика туберкульозу, а також попередження туберкульозу серед населення.

   У проведенні лекції взяли участь учні 7,8 та 11 класів школи в кількості 19 дітей. Учасники брали активну участь в обговоренні питання туберкульозу та анкетуванні, яке було підготовлене спеціалістами центру.

   Отже, пам’ятайте! Краще остерігатися туберкульозу, аніж лікувати його. Чим раніше виявлений хворий на туберкульоз, тим ефективніше його лікування. Пам’ятайте, ваше здоров’я – у ваших руках!
 

Інформаційні послуги