Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

«Туберкульоз, шляхи його зараження та запобігання» - на таку тему прочитано лекцію для учнів Гусятинської ЗОШ


Фахівець із соціальної роботи Остафійчук О.С. та провідний спеціаліст Гусятинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Сус Т.М. організували та провели 21 березня 2014 р.  в Гусятинській ЗОШ І-ІІІ ступенів лекцію в під назвою «Туберкульоз, шляхи його зараження та запобігання».    24 березня весь світ і наша країна, в тому числі, відзначає Всесвітній день боротьби з туберкульозом. Ця тема, на жаль, не є чужою нашому району, тому залишити поза увагою таку дату неможливо.  

Основною метою було інформування учнівської молоді про глобальну епідемію туберкульозу та способів її профілактики.

     Учасники заходу брали активну участь в роботі і обговорювали: фактори ризику захворювання на туберкульоз; історію розвитку хвороби та висловлювали свою точку зору, щодо причин поширення туберкульозу на теренах України. Для закріплення знань серед  учнів 10-11 тих  класів, було проведено анкетування.

     А чи знаєте ви, що в нашій країні з 1995 року оголошена епідемія туберкульозу? На сьогоді в Україні зареєстровано 30тис. хворих на туберкульоз і 100тис. інфікованих цим захворюванням; кожну годину 4 людини заражаються туберкульозом; кожні 10 секунд одна людина помирає від цього недугу.

     Увага! Будьте пильними, помітивши будь-яку з ознак туберкульозу! Якомога швидше зверніться до лікаря! Не затримуйте час звернення за медичною допомогою, бо чим раніше виявлений туберкульоз, тим ефективніше буде його лікування.

 

 

 
 

Інформаційні послуги