Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

На засіданні районної робочої групи з питань координації дій щодо Порядку взаємодії суб’єктів соціальної роботи з сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах


19 березня  відбулося  засідання районної робочої групи з питань координації дій щодо Порядку взаємодії суб’єктів соціальної роботи з сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах.

 В засіданні взяли участь В.С. Цільо – заступник голови райдержадміністрації, В.О.Галайко  –  заступник начальника  УПСЗН, І.В. Сирник -  начальник ССД, Н.М. Юркевич –  методист  районного відділу освіти, В.Б. Завадський – оперуповноважений ССДМ.

Присутні розглянули та обговорили питання про результати здійснення  соціального інспектування  сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах, по початок, припинення та продовження терміну дії договору соціального супроводу сімей, що перебувають  у складних життєвих обставинах  введення до Місцевого банку даних сімей і виведення з Місцевого банку даних сімей, що перебувають у  складних життєвих обставинах.

 

 

 
 

Інформаційні послуги