Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Відзначення 200-річного ювілею від дня народження Т. Г. Шевченка в Міському будинку культури м. Хоростків.


 В Хоростківському міському Будинку культури 09 березня 2014 року вшановували пам'ять великому Кобзарю, 200 років минуло з того часу коли народився він, на українській землі, під українським небом. Проте він належить  до тих людей-світочів, що стають дорогими для всього людства і що в пошані всього людства знаходять безсмертя, до розробки програми вечора відзначення 200-річного ювілею від дня народження Т.Г. Шевченка на тему : «Обнімітися брати мої, молю вас, благаю…», активну участь брав  фахівець із соціальної роботи Гусятинського РЦСССДМ Люба М. М. 

Ми бачимо як сильно Т Г. Шевченко любив свою вітчизну усе своє життя він присвятив Україні, яким треба володіти талантом, щоб так прославити свою Вітчизну на весь світ, як Україну Т. Г. Шевченко, щоб пережити у своїй творчості її минуле, висвітлити сучасність і передбачити майбутнє. Щоб заглянути на 200 років вперед, розбудити свій народ і підняти на боротьбу за власну гідність, за справжнє визволення з пут багатовікового іга неправди, обману і вседозволеності та зазіхань чужої держави. Щоб передбачити перемогу свого народу і навіть віддати почесті Героям, які у цій боротьбі пожертвують своїм життям та зграйкою білих голубів відлетять у Царство Безсмертя, де зараз перебуває Великий Кобзар. А може він просто був завжди поруч? Може то він разом з студентами вийшов на мирний мітинг за свободу вибору і був разом з ними підданий жорстокій розправі знавіснілих беркутівців? Може вдруге він вийшов на Майдан Незалежності, будував барикади, палив шини на Грушевського, ухиляючись від куль ворожих снайперів, кидав коктейлі молотова у міліцейські БеТееРи, у обмерзлій одежі під струменями водометів йшов в атаку, прикриваючись від куль снайпера дерев’яним щитом, витягував з під обстрілу поранених побратимів, оплакував разом з нами на Майдані загиблих, щоб потім разом з ними вознестися у небеса і очолити Небесну Сотню в боротьбі з демонами зла, які знову атакують нашу Вітчизну.

Усе передбачив Кобзар. Півтори століття ми слідували його завітам аби здобути довгождану волю, півтори століття очікували цієї миті, яка символічна вже тим, що збігається з 200-річчям від дня народження Поета і святкується з гірким присмаком жалю від втрати передового загону визволення - Небесної Сотні. Навіть весна застигла у хвилині мовчання і зазвичай веселе сонце скорботно опустило вічі, а крізь поминальні молебні по від літаючих у небо Героях ми чуємо заклик Пророка до єдності, до захисту цієї воістину святої землі, якій він, як і цей легіон новоявлених янголів, віддали своє життя.

 

 

    

 

                                                            

 

Інформаційний куток

                                                           

                                                                                                                                                                       
 

Інформаційні послуги