Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

"Насильство в сім’ї та шляхи його попередження"


     В рамках мобільно-консультативного пункту 25 лютого 2014р.  фахівцем із соціальної роботи Остафійчук О.С. і Сус Т. М. - спеціалістом відділу соціальної роботи ГРЦСССДМ ,   проведено  бесіду на тему: "Насильство в сім’ї та шляхи його попередження" та здійснено анкетування " Виявлення жорстокого поводження з дітьми" серед учнів 8-9 класів ЗОШ  І –ІІ ступенів с. Вільхівчик.

   Метою проведення  Національної кампанії "Стоп Насильству" було проведення профілактичної, роз’яснювальної роботи серед дітей, щодо попередження насильства в сім'ї та  підвищення рівня їх обізнаності з даної проблеми.

Проблема  профілактики  насильства  в сім’ї є актуальною для нашої  країни  і кожного громадянина, оскільки її суть у порушенні прав людини і прав члена родини в сім’ї.

  Її небезпечність полягає в тому, що прояви насильства і жорстокості в сім’ї не лише руйнують гармонію  і  злагоду в родині, а й виступають однією з передумов злочинності  в  суспільстві загалом.  Ця проблема небезпечна ще й тим, що від неї страждають діти.  Страждають не лише від насильства стосовно себе, а й  спостерігаючи за насильством у своїй сім’ї, у майбутньому переносять цей негативний досвід у власне життя.

 

Учням розповіли про те, що таке насилля, які їх прояви, як запобігти та що робити у випадках вчинення насилля. Діти з цікавістю слухати фахівців Центру, отримуючи безцінний досвід. Деякі з них задавали питання, на які надано аргументовані відповіді.
 

Інформаційні послуги