Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Фахівцем із соціальної роботи та працівником Гусятинського РЦСССДМ проведено бесіду на тему:«Найчарівніший прояв любові — кохання»


Це почуття знову й знову доводить, що без нього життя втрачає сенс. Кохання змінює людину, в її душі ніби розквітає чарівна квітка, яка своїм тонким ароматом заповнює кожну клітину. 
Дійсно, існує. Навіть не сумнівайтеся. Тільки з роками до нього додається глибока повага, почуття необхідності один одному, велика вдячність. Це як виростити рідкісну рослину і пишатися нею. Так і вдвох зростити велике почуття. Чи існує таке кохання?

На мою думку, кохання, у тому разі, коли воно дійсно справжнє, - це важке випробування. Таке почуття ніколи не покине людину, які б не були обставини. Йому байдужі відстань, час, вік, розставання. Не завжди можна ототожнити таке почуття із щастям. Навпаки, зазвичай воно приносить великі страждання,часто закінчується трагічно: смерть, в'язниця, божевілля. 
Більш примітивні люди взагалі не здатні на це піднесене почуття. Для них кохання-лише задоволення фізіологічних потреб. Хоча така  "штучна"любов і здається стабільною, іноді вона закінчується дуже швидко, або навіть переходить у відрізу та ненависть. Бо люди не можуть жити разом протягом тривалого часу, не маючи нічого спільного. Таким чином, виникають конфлікти, що неминуче ведуть до руйнування хиткого сімейного союзу.
  Трапляється й таке, що людина задля надбання матеріальних цінностей нехтує своїм справжнім коханням.

 Тож справжнє кохання-це велике надбання людини. Воно формує особистість, визначає суть: воно стає головним випробуванням у житті людини, робить її щасливою або нещасливою. То чи існує справжнє кохання сьогодні? Мабуть, що так, оскільки й зараз люди продовжують здійснювати героїчні та безглузді вчинки задля кохання і страждати від нього. Це й робить їх людьми. Воно формує особистість визначає суть: вона стає головним випробуванням у житті людини, робить її щасливою або нещасною. То чи існує справжнє кохання сьогодні ? Мабуть, що так, оскільки зараз люди продовжують здійснювати героїчні та безглузді вчинки за для кохання і страждати від нього. Цей робить їх людьми.

 

 
 

Інформаційні послуги