Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Виховання гендерної рівності в НВК «ЗОШ І-ІІІст.№1-гімназія» м. Хоростків


На сьогодні принцип гендерної рівності в суспільстві розглядається в якості необхідної умови становлення громадянського суспільства. Серед низки наукових термінів, які використовуються в гендерному дискурсі, одним із провідних є поняття гендерної культури.

Формування ґендерної культури в суспільстві, дотримання засад ґендерної рівності в приватній і публічних сферах, запобігання ґендерній дискримінації в різних її формах – це складні завдання, які щільно пов’язані із перебігом процесів демократизації, дотриманням прав і свобод людини в контексті глобалізації та  інформатизації світу. За умов європейського вибору України, необхідність осмислення та впровадження міжнародного досвіду у цій сфері, формування та реалізації державної ґендерної політики набуває особливого значення.

            Гендерна рівність має бути рівною, поряд з такими цілями як подолання бідності, забезпечення якісної освіти впродовж життя, сталий розвиток довкілля, поліпшення здоров’я матерів та зменшення дитячої смертності, обмеження поширення ВІЛ-інфекції/СНІДу та туберкульозу і започаткування тенденції до скорочення її масштабів,  для України також визначено необхідність забезпечення ґендерної рівності.

Фахівцем із соціальної роботи Любою Марією Михайлівною було проведено 10.02.2014р. мобільний консультативний пункт в Навчально-виховному комплексі «Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1-гімназії» м. Хоростків, лекцію на тему: «Гендерна рівність – запорука розвинутого суспільства». Окрім того, щоб закріпити знання учнів було проведено тест: «Якими бачать Вас люди?».

Метою цієї лекції було ознайомити учнів з поняттям «Гендер», «Гендерна рівність», визначали гендерні проблеми, а також рівноправний  розподіл ролей  жінок і чоловіків у всіх сферах життєдіяльності суспільства.

Опис : C:UsersUserDesktopIMG_0141.JPG

Опис : C:UsersUserDesktopIMG_0139.JPG    Опис : C:UsersUserDesktopIMG_0137.JPG  

      
 

Інформаційні послуги