Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Популяризація здорового способу життя в ЗОШ с. Сорока


Сьогодні проблема загрози здоров'ю розглядається як одна із загроз планетарного масштабу. Сутність цього явища пов'язана з тією закономірністю в природі, що кожен біологічний вид вимирає, якщо змінюються умови існування, до яких він пристосовувався тисячоліттями у ході своєї еволюції. А людська діяльність протягом XX століття не тільки не перешкоджала формуванню передумов антропологічної катастрофи, а, навпаки, сприяла їх розвитку, тому що кардинально змінювала умови життя, до яких людство адаптовувалося віками.

Не кожна дитина усвідомлює, що здоров'я - це одна з головних умов фізичного і статевого розвитку, досягнення успіху в здоровому житті, реалізація здібностей і талантів. Здоров'я потрібне всім, щоб знайти своє місце у житті. Щоб кохати і бути коханим. Щоб радіти, сміятися і насолоджуватися життям. Здобути знання, проявити свої здібності, мати життєву перспективу, вміти, нарешті, стати корисним суспільству може тільки така особистість, яка фізично розвинена, фізіологічно гомеостатична, соціально адаптована, психічно врівноважена, живе в гармонії з природою і має чіткі свідомі позитивні мотивації, усвідомлює свої родинні й народні цінності, має духовну основу.

Виховання здорової дитини, охорона її здоров'я в освітньому просторі — ось основна мета цієї роботи, тому що ми несемо відповідальність перед нею за свою діяльність, ми зобов'язані забезпечити якнайповнішу реалізацію здорового навчання учнів і при цьому вирішити завдання виховання здорового покоління, від чого значною мірою залежить інтелектуальний, духовний потенціал, ресурс розвитку суспільства.

 Фахівцем із соціальної роботи Любою Марією Михайлівною було проведено 28.01.2014р. мобільний консультативний пункт в Загальноосвітній школі І-ІІ ступенів с. Сорока  - лекцію на тему: «Профілактика шкідливих звичок(алкоголізму, наркоманії та тютюнопаління) серед учнів ЗОШ». Окрім того, щоб закріпити знання студентів було проведено анкетування.

Метою цієї лекції було ознайомити учнів з формування правильного уявлення про здоров’я, здоровий спосіб життя. Виховання дбайливого ставлення до свого здоров’я та здоров’я оточуючих, а також пропаганда здорового способу життя, профілактика паління, пияцтва, наркоманії в шкільному середовищі.

 

 

 

 

 

 
 

Інформаційні послуги