Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Інструктивно-методична нарада з фахівцями із соціальної роботи


17.01.2014р. Працівники Гусятинського РЦСССДМ провели інструктивно-методичну нараду з фахівцями із соціальної роботи. Присутні М.С. Гайдук перший заступник голови Гусятиської РДА, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Сирник І.В.

Розглянуто питання архівування документації, та обговорення питань за тиждень з ФСР.  Обговорено постанови Кабінету Міністрів України від 21.11.2013 № 895 „Про затвердження Порядку взаємодії суб'єктів соціального супроводу сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах”;

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.11.2013 № 896 „Про затвердження Порядку виявлення сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах, надання їм соціальних послуг та здійснення соціального супроводу таких сімей (осіб)”, ФСР запропоновано внести свої пропозиції щодо цих постанов.

Сирник І.В. спрямувала ФСР на  покращення роботи з дітьми-ситотами, та дітьми позбавленими батьківського піклування та надання соціальних послуг в тому числі ПС та ДБСТ. Покращення співпраці між службами у справах дітей та ЦСССДМ у вирішенні питань створення ПС та ДБСТ.

 

 
 

Інформаційні послуги