Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Міжнародний захист прав людини!


      

   Враховуючи важливе значення правової совіти у подальшій розбудові України як правової держави, вихованні у громадян поваги до закону і прав людини, в рамках проведення Всеукраїнського тижня права 11.12.2013р спеціалісти Гусятинського РЦСССДМ  в Копичинській виправній колонії № 112, із засудженими було організовано та проведено заняття на тему: «Соціально – правовий механізм, забезпечення прав людини . Міжнародний захист прав людини».

Після проведеної лекції спеціалісти ГРЦСССДМ    Сус Т.М. та Довгань О.В.  відповідали на запитання засуджених та давали обґрунтовані відповіді. По завершенню заходу серед засуджених було проведене анонімне анкетування з питань реалізації їх прав в установі.

            Останнім етапом заходу було проведення круглого столу  за участю співробітників Копичинецької ВК-112  Рибойчук І.Б та Побережний В.М. також адміністрації установи, де обговорили питання реалізації прав засуджених в установі.

Правова держава гарантія реальності прав людини у плані її захисту від порушень з боку апарату влади, а права людини головна умова та ознака демократії, гуманістичний, людський вимір правової державності. Через реалізацію, охорону і захист прав людини, через демократію пролягає шлях до реальної інтеграції України до Європейського і світового співтовариства.

 

 

  
 

Інформаційні послуги