Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом


   

     Всесвітній день боротьби зі СНІДом вперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я , після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД. Із того часу Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щорічно. Головна мета Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом — звернути увагу суспільства на цю проблему. Щодня в Україні реєструється 48 випадків захворювання ВІЛ-інфекцією. Також за  оцінками експертів, до 2014 року загальна кількість ВІЛ-інфікованих громадян України становитиме від 479 до 820 тисяч.

      З метою попередження поширенню ВІЛ-інфекції та наркоманії в дитячому та молодіжному середовищі фахівцем із соціальної роботи Остафійчук Ольгою, 04.12.2013р.  проведено бесіду із студентами ІІ-го курсу, Гусятинського коледжу ім. І. Пулюя на тему: " СНІД: шляхи зараження, розвиток та профілактика". В ході обговорення, фахівець розповіла про шляхи передачі ВІЛ-інфекції,  пояснила, як ВІЛ впливає на роботу організму та як вберегти себе від інфікування ВІЛ.

       Основною метою проведення бесіди – це  формування позитивного світогляду, мотивації до здорового способу життя серед дітей та молоді, привернення уваги до проблем профілактики негативних явищ, утвердження цінностей здорового способу життя.

     А, окрім інформаційного повідомлення про ВІЛ/СНІД, -  з студентам було  проведено анонімне  анкетування. Підводячи підсумок, присутні зробили   висновок, що знання шляхів передачі і захисту від ВІЛ-інфекції допоможуть позбутися безпідставного страху перед цією хворобою.

 
 

Інформаційні послуги