Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Засвіти свою свічечку пам’яті в музеї


 

Цього року виповнюється 80 років з часу тих жахливих подій, які назавжди змінили обличчя України. Загинули мільйони, а в решти українського народу на генетичному рівні закарбувався страх перед голодом і біль за втраченими близькими, які, будучи працьовитими хліборобами, померли від виснаження на родючій українській землі.

Протягом Місяця Пам’яті жертв голодомору з 23 жовтня по 23 листопада 2013 року в приміщенні Гусятинського районного комунального краєзнавчого музею проходитимуть тематичні екскурсії «Смак голоду», під час яких відвідувачі музею матимуть змогу особисто відчути смак голоду скуштувавши страви , за допомогою яких люди виживали у роки Голодомору та засвітити свою свічечку пам’яті.

23 жовтня цього року у заході взяла участь головний спеціаліст відділу культури і туризму Гусятинської районної державної адміністрації Надія Митко, вчителі та учні Клювинецької загальноосвітньої школи І-ІІІступенів. Вшанування пам’яті про мільйони жертв голодоморів в Україні – це обов’язок кожної свідомо мислячої людини.

 

Директор музею Ольга Гофман
 

Інформаційні послуги