Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Кількість дозволів буде суттєво зменшено


 

8 жовтня 2013 р. Верховна Рада України у першому читанні прийняла ініційований Президентом законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення кількості документів дозвільного характеру

 Документ передбачає скасування значної частини дозволів, зокрема, у сфері поводження з відходами та агрохімікатами, зберігання зерна, використання водних ресурсів, ввезення радіоелектронних засобів загального користування.

Проектом Закону також передбачено обмежити сферу дії та збільшити строк дії окремих дозволів, установити можливість провадження господарської діяльності на підставі подання декларації без отримання документа дозвільного характеру. Такі зміни стосуються дозволів у ветеринарній сфері, викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

Також передбачається установити процедуру, за якою дозвільний орган здійснює всі необхідні дії щодо одержання погоджень, висновків та інших документів, необхідних для його видачі, без залучення суб’єкта господарювання.

Таким чином, підприємці будуть звільнені від обов’язку витрачати час на узгодження з чиновниками документів на провадження своєї діяльності.

Проект Закону України розроблено на виконання заходів Національного плану дій на 2012 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», затвердженого Указом Президента України від 12.03.2012 № 187.

 
 

Інформаційні послуги