Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту


        

 З метою удосконалення системи надання адміністративних послуг з 2010 року в Україні здійснено ряд важливих заходів, зокрема щодо:

припинення надання адміністративних послуг суб'єктами господарювання;

створення та ведення реєстру адміністративних послуг;

скорочення переліку документів, необхідних для одержання адміністративних послуг;

утворення  центрів надання адміністративних послуг.

Крім того,  надається можливість отримати спрощений доступ до адміністративних послуг через «Укрпошту».

Проект дозволяє мешканцям сільської місцевості та віддалених населених пунктів отримати низку адміністративних послуг, звернувшись у найближче відділення «Укрпошти».    

         На виконання пункту 83.9. Національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», затвердженого Указом Президента України від 12.03.2013 №128/2013, Тернопільською обласною державною адміністрацією та Тернопільською дирекцією УДППЗ «Укрпошта» укладено меморандум про взаємне співробітництво у сфері спрощення процедури надання адміністративних послуг.

17 червня 2013 року головою районної державної адміністрації О.В.Собанем та директором Тернопільської дирекції УДППЗ «Укрпошта» В.І.Юрчишиним підписано регламент взаємодії між Гусятинською районною державною адміністрацією та Тернопільською дирекцією УДППЗ «Укрпошта» щодо забезпечення спрощеного доступу громадян, суб’єктів господарювання до адміністративних послуг, що передбачає можливість для громадян за принципом «єдиного вікна» отримати низку адміністративних послуг через відділення поштового зв'язку. Цей проект особливо важливий для сільських районів. Послуги, які надає влада, повинні бути і якісними і доступними.

Довідкову інформацію щодо отримання адміністративних послуг засобами поштового зв’язку можна отримати у всіх відділення поштового зв’язку  району.

 

 

         

 
 

Інформаційні послуги