Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

«Храми Великого і Вічного»- так називається виставка, оформлена в Гусятинському районному комунальному краєзнавчому музеї


У рамках офіційної програми святкування 1025-річчя Хрещення Київської Русі у Гусятинському районному комунальному краєзнавчому музеї оформлено виставку «Храми Великого і Вічного», на якій виставлено десятки  музейних предметів із колекцій державної частини Музейного фонду України.

В експозиції виставки представлено фотографій християнських храмів Гусятинщини, що віднесені до архітектурних пам’яток України, мистецькі роботи живопису і графіки художників України відповідної тематики. До експозиції виставки увійшли рідкісні видання та документи християнської літератури, предмети церковного вжитку та побутові речі. Головна мета експозиції – репрезентація унікальної історико-культурної християнської спадщини , що зберігається  у фондових колекціях .Дана виставка актуалізує та підкреслює  вагомість Музею для збереження культурної спадщини певного регіону та розвитку суспільства в цілому. 

Виставка працюватиме до 01 жовтня  2013р. 




 

Інформаційні послуги