Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 22.01.20 | 18:17

“Ріка Збруч стала для нас рікою єднання”, - Ігор Сопель під час святкування Дня Соборності

 

Продовжилося святкування Дня Соборності у Гусятині. Біля пам’ятника Незалежності України духовенство з обох областей відслужили молебень.  Керівники Тернопільської і Хмельницької обласних державних адміністрацій, голови обласних рад поклали квіти до підніжжя монументу.


«Дух Соборності та любові до рідного краю гуртує сьогодні Тернопільщину та Хмельниччину! Ріка Збруч стала для нас і нашого покоління справжньою рікою єднання. І вже ніхто, і ніщо не розділить наш народ! Бо – в єдності наша сила!, - сказав, звертаючись до учасників святкування, голова Тернопільської облдержадміністрації Ігор Сопель. - Наша Соборність виборена мільйонами Героїв, які присвятили своє життя служінню Україні. Соборність – це теперішнє і майбутнє України, в якій житимуть наші діти та онуки!».
Голова Тернопільської ОДА привітав присутніх зі святом та побажав їм здоров’я, добра і достатку, а Україні – миру і процвітання.
Також з вітальним словом виступили голова Хмельницької облдержадміністрації Дмитро Габінет, голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук, голова Хмельницької обласної ради Михайло Загородний.


Взяли участь в урочистостях і народні депутати України Іван Чайківський, Ігор Василів, Володимир Гевко, Людмила Марченко.
Додамо, під час святкувань у Гусятині було репрезентовано артбук «Книга єдності». Кожен охочий зміг вписати туди свої думки щодо Соборності України.
Долучилися до участі в цій акції й керівники Хмельниччини і Тернопільщини.
Після офіційної частини відбувся концерт мистецьких колективів та виконавців. Працювало містечко майстрів, тематична виставка експонатів місцевого краєзнавчого музею.

 

Інформаційні послуги