Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 22.01.20 | 17:03

Гусятин став центром міжобласного свята єдності

Щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софіївській площі в Києві, ми відзначаємо День Соборності України.  

 

Сьогодні на центральному майдані смт Гусятин велелюдно. Формується колона, на чолі якої народні депутати  України, керівники області та районів, учасники АТО та ООС, духовенство, громадськість району та області.  

Колона урочистою ходою направляється до мосту, який веде через річку Збруч, де відбудеться символічна акція єднання Тернопільської та Хмельницької областей.

Тут делегації обмінялися короваями та привітаннями. З’єднавши два полотнища синього та жовтого кольорів в один Державний Стяг України,  колона під звуки урочистого маршу направилася до пам’ятника Незалежності України. Тут  звучить  подячна молитва за Україну за участі священнослужителів різних конфесій. Над центральною площею селища замайорів жовто – блакитними барвами  Державний Прапор України. 
Далі на площі Героїв Майдану відбулося культурно-мистецьке дійство «Україна – соборна, єдина!»
Із святкової сцени до гостей та жителів краю із словами вітань з нагоди 101–ї річниці підписання Акту злуки між представниками Української Народної Республіки та Західно - Української Народної Республіки звернулися голови облдержадміністрацій та голови обласних рад Тернопільської та Хмельницької областей, а також народні депутати України . 

Для усіх учасників святкових заходів була підготовлена широка концертна програма за участю аматорських колективів та професійних виконавців Тернопільської та Хмельницької областей. 
Також було розгорнуто містечко майстрів, де кожен міг купити сувеніри на згадку, насолодитися майстерністю творців.

 


 

Інформаційні послуги