Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 19.11.19 | 16:23

Про вирішення соціально-трудових проблем говорили на засіданні ради профспілок

 

Обласна рада профспілок – орган, у якого на меті дбати про підвищення рівня життя краян, ліквідацію заборгованості із заробітної плати та підвищення її рівня, збереження робочих місць, розширення сфери впливу колективно-договірних відносин, розвитку соціального діалогу на усіх рівнях.

У вівторок, 19 листопада відбулося чергова засідання ради профоб’єднання. Основне питання, яке розглядали – хід реалізації Програми дій Тернопільської обласної ради профспілок на 2016-2020 роки. Про це присутніх інформував голова облради профспілок Андрій Присяжний.

«Впродовж 2016-2019 років досягнута позитивна тенденція щорічного зростання заробітної плати в усіх галузях економіки області. Продовжується поступове скорочення відставання середньомісячної заробітної плати по області від загальноукраїнського показника. Не допущено масових вивільнень працівників з ініціативи роботодавців», - розповів він. Також під час виступу було зазначено, що став більш продуктивним соціальний діалог на територіальному рівні.

Окреслив голова облради профспілок і ті соціально-трудові проблеми, вирішення яких обласна рада профспілок та її членські організації не домоглися. Зокрема йшлося про заборгованість з виплати заробітної плати на деяких підприємствах, а також щодо створення належних умов охорони праці.

 

Інформаційні послуги