Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 18.11.19 | 11:38

В ОДА пройшла традиційна понеділкова нарада

 

Під головуванням голови облдержадміністрації Ігоря Сопеля у понеділок, 18 листопада відбулася відео-нарада. Цього разу на порядку денному було 4 питання. В основному обговорювали проєкт обласного бюджету на 2020 рік та прогноз на 2021-2022 роки. З цього питання доповідав директор департаменту фінансів ТОДА Степан Скибиляк. Також на нараді піднімали тему отримання сільськогосподарськими підприємствами Тернопільської області фінансової підтримки з державного та обласного бюджетів.

Не менш важливими та актуальними є питання стосовно стану підготовки дорожньої галузі до роботи в осінньо-зимовий період та відзначення в області Дня Гідності та Свободи. По цих темах доповідали відповідні начальники управлінь.

У ході наради голова облдержадміністрації надавав доручення для врегулювання тих питань, які виникали під час обговорення.

 Від району у роботі взяли участь заступник голови райдержадміністрації Надія Галябарда, голови та представники об’єднаних територіальних громад та інші.

 

Питання порядку денного обговорено із районними керівниками, дано низку доручень до виконання. Роботу резюмувала Надія Галябарда, заступник голови райдержадміністрації.

 

Інформаційні послуги