Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 19.02.18 | 16:17

У Гусятинській райдержадміністрації діють такі «гарячі» телефонні лінії

У Гусятинській райдержадміністрації діють такі «гарячі» телефонні лінії:

 

1) З питань створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього підприємництва діє "гаряча лінія" за номером 2- 12- 78

 З метою удосконалення роботи зі зверненнями підприємств та фізичних осіб-підприємців, вивчення пропозицій та зауважень з питань створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього підприємництва в  районній державній адміністрації  діє  "гаряча лінія" за номером 2-12-78.

      Метою створення відповідної "гарячої лінії" є надання конкретної невідкладної допомоги у вирішенні найгостріших питань малого та середнього бізнесу, отримання повідомлень про факти порушення прав фізичних осіб-підприємців та господарюючих суб’єктів, незаконного втручання в їх господарську діяльність, тиску з боку органів державного контролю та правоохоронних органів, а також отримання зауважень та пропозицій щодо діяльності адміністративних структур, що регламентують інвестиційну та підприємницьку діяльність в частині надання адміністративних послуг, роботи центрів з надання адміністративних послуг.

 

2) 2-12- 78 за таким номером діє антикорупційна телефонна лінія в Гусятинській райдержадміністрації

 2-12- 78 за таким номером діє  антикорупційна  телефонна лінія в Гусятинській райдержадміністрації

Графік роботи телефонної лінії: щоденно: з 9-00 до 13-00 год., з 14-00 до 16-00 год. Вихідні дні – субота, неділя.

 

3) «Гаряча» телефонна лінія в  управлінні праці та соціального захисту населення Гусятинської РДА

 

Управління праці та соціального захисту населення Гусятинської РДА нагадує, що для отримання консультацій з питань надання всіх видів державної допомоги працює  «гаряча» телефонна лінія за номером 2 18 93,  а з питань надання пільг за номером 2 21 49

 

4) «Гаряча» телефонна лінія з питань захисту прав споживачів діє за номером 2-12-78

 

З питань щодо консультування споживачів пропонуємо звертатись в Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в області (м. Тернопіль, бульвар Шевченка, 11;  керівник - Трінька-Яворська Тетяна Іванівна, тел. 52-83-71)

 

Інформаційні послуги