Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Анонси

ОГОЛОШЕННЯ! Громадська рада оновлює свій склад!
2020-05-12 09:42:00

      До відома керівників громадських, релігійних та благодійних організацій, творчих спілок, асоціацій, товариств та установ Гусятинського району. Повідомляємо, що при Гусятинській районній державній адміністрації функціонує Громадська рада яка приймає участь в управлінні державними справами та здійснює громадський контроль за діяльністю органів виконавчої влади.

       Термін повноважень чинної Громадської ради  завершується  і необхідно обрати новий склад. Отже, ініціативна група розпочинає прийом заяв від інститутів громадянського суспільства для обрання нового складу Громадської ради, керівний склад її буде обрано із делегованих представників на установчих зборах.

       До заяви необхідно додати :

-          Рішення  керівника інституту громадянського суспільства про делегування представника для участі в установчих зборах .

-          Біографічна довідка делегованого представника

-          Копії документів, що підтверджують легальність інституту громадянського суспільства 

-          Інформацію про результати діяльності інституту громадського суспільства протягом останніх двох років (2018-2019р.р.).

 

   Заяви  та пакет названих документів необхідно подати на протязі 60 днів з дня опублікування  цього оголошення в засобах масової інформації. Після 

 

 

телефон для довідок  2 17 34

 

Ініціативна група по підготовці

установчих зборів

Громадської ради при

Гусятинській райдержадміністрації

 

 


 

Інформаційні послуги