Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну / Соціальна сфера / Охорона здоров"я

Центр первинної медико-санітарної допомоги


Гусятинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги є комунальним закладом охорони здоровя Гусятинської районної ради Тернопільської області.

До складу центру входить 21 амбулаторія загальної практики сімейної медицини та  36 фельдшерських та фельдшерсько-акушерських пункти, які обслуговують 59,525 чоловік.

Основною метою діяльності Центру є забезпечення організації кваліфікованої, доступної, своєчасної якісної та ефективної первинної лікувально-профілактичної допомоги населенню  району  (проведення комплексу профілактичних заходів з попередження і зниження захворюваності, інвалідності і смертності, раннього виявлення захворювань, надання прикріпленому за сімейно-територіальним принципом населенню кваліфікованої первинної лікувально-профілактичної допомоги, здійснення його диспансеризації та моніторингу за станом здоров’я, забезпечення дотримання прав і обов’язків пацієнтів ).

Місце знаходження: Тернопільска обл., смт Гусятин, вул. Богдана Лепкого, 1.

Медична допомога надається в амбулаторіях, ФАПах  та вдома в робочі дні з 8.00 до 17.00, в суботу – з 9.00 до 12.00 чеговим лікарем згідно графіку

Головний лікар – Кобрин Михайло Лукянович. Тел.(факс) – 2-28-89

Прийом громадян головним лікарем Центру ПМСД:

Вівторок з 8.00 до 11.00, з 15.00 до 17.00Дивіться також

 

Інформаційні послуги