Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну / Економіка регіону / Єдиний дозвільний центр

Єдиний дозвільний центр інформує


ДОЗВІЛЬНИЙ ЦЕНТР ІНФОРМУЄ

Держкомпідприємництвом розроблено та затверджено наказ від 30.05.2011 р. № 34, яким внесено зміни до Положення про держадміністратора.

 Документ регулює видачу державними адміністраторами документів дозвільного характеру за принципом організаційної єдності, адже з нового року змінюються правила одержання та анулювання дозвільних документів.

Від першого січня 2012-го року їх видаватимуть, переоформлюватимуть, видаватимуть дублікати та анулюватимуть лише через державних адміністраторів у дозвільних центрах. Це передбачено змінами до закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» щодо переоформлення, видачі дублікатів, анулювання документів дозвільного характеру, які 29 квітня підписав Президент України В.Ф.Янукович.

6 травня 2011 року набрали чинності абз. 2 пп. 1, абз. 3, 8 - 10 пп. 3, пп. 4, абз. 4 та 5 пп. 5 п. 1 Закону від 07.04.2011 р. №3204-VI «Про внесення змін до Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності».

Змінами уточнено терміни «принцип організаційної єдності» та «дозвільний центр».

Встановлено, що видача документів дозвільного характеру місцевими дозвільними органами здійснюється за принципом організаційної єдності.

Суб’єкт господарювання за одержанням документів дозвільного характеру (переоформлення, видача дублікатів, анулювання), що видаються місцевими дозвільними органами, звертається до державного адміністратора в дозвільному центрі. У роботі дозвільного центру беруть участь місцеві дозвільні органи, до яких суб’єкт господарювання може звернутися за консультацією.

Письмове повідомлення дозвільного органу про відмову у видачі документа дозвільного характеру надається суб’єкту господарювання особисто або надсилається поштовим відправленням з описом вкладення (письмове повідомлення місцевого дозвільного органу надається державному адміністратору) із зазначенням передбачених законом підстав для такої відмови у встановлений строк для видачі документа дозвільного характеру.

Про зупинення та поновлення дозвільними органами розгляду документів, поданих для отримання документа дозвільного характеру, протягом 1 робочого дня з дати прийняття відповідного рішення повідомляють заявника та державного адміністратора.

Видача документів дозвільного характеру місцевими дозвільними органами здійснюється в дозвільному центрі лише державним адміністратором за принципом організаційної єдності.

Державний адміністратор протягом 1 робочого дня з дати отримання від місцевого дозвільного органу дубліката документа дозвільного характеру повідомляє суб’єкта господарювання про час і місце його видачі. Так само протягом 1 робочого дня. з дати повідомлення місцевим дозвільним органом про зупинення або поновлення розгляду документів, поданих для отримання документів дозвільного характеру, державний адміністратор повідомляє про це суб’єкта господарювання. 

 

 

 

 

 

 

    

 

 Дивіться також

 

Інформаційні послуги