Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну / Економіка регіону / Єдиний дозвільний центр

Єдиний дозвільний центр


  

Єдиний дозвільний центр – це робочий орган Гусятинської районної державної адміністрації, який об’єднує представників місцевих та регіональних дозвільних органів стосовно видачі, переоформлення,  анулювання, видачі дублікатів  документів дозвільного характеру за принципом організаційної єдності.

Метою діяльності Єдиного дозвільного центру є вдосконалення та спрощення дозвільно-погоджувальних процедур для суб’єктів господарювання, які мають намір провадити або провадять господарську діяльність, а також забезпечення їх необхідною інформацією про порядок отримання документів дозвільного характеру.

Основні завдання:

  • Надання інформаційної, консультаційної та практичної допомоги суб'єктами господарської діяльності щодо отримання документів дозвільного характеру для здійснення господарської діяльності.
  • Розробка та впровадження заходів для спрощення механізмів і скорочення термінів отриманняу відповідних установах документів дозвільного характеру.
  • Визначення причини виникнення наявних перешкод у започаткуванні та здійсненні господарської діяльності, надання пропозицій щодо подальшого реформування дозвільних процедур та оформлення документів.
  • Проведення моніторингу та аналізу документів дозвільного характеру.

   Регламент роботи Дозвільного центру

Дозвільний центр працює щоденно з 8.00 до 17.
15 (в п'ятницю з 8.00 до 16.00), крім вихідних та святкових днів. 
Перерва на обід з 1
3.00 до 14.00.
Прийом заяв, попереднє консультування та інформування
щодо видачі документів дозвільного характеру проводить державний  адміністратор Гайдаш Наталія Віталіївна   щоденно  у робочі дні.

Засідання комісї представників дозвільних установ в Дозвільному центрі проходить щовівторка з 10.00   до 12.00 год

Дозвільний центр з видачі документів дозвільного характеру знаходиться за адресою : смт. Гусятин, вул. Пушкіна,1.  в приміщенні Гусятинської районної державної адміністрації , телефон : 2-19-86Дивіться також

 

Інформаційні послуги