Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну / Соціальна сфера

Територіальний центр соціального обслуговування


Територіальний центр соціального обслуговування

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Гусятинського району здійснює соціальне обслуговування та надання соціальних послуг громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, за місцем проживанням, в умовах стаціонарного, тимчасового перебування.

  Соціальні робітники виконують передбачені договорами та медичних карт всі соціальні послуги: закупляють продовольчі та господарські товари, готують їжу, здійснюють: прання та прасування одягу, виклик лікаря за потребою, придбання медикаментів, прибирання житлових приміщень, доставка води до помешкання, оплата комунальних послуг та інші повсякденні послуги.

На сьогоднішній день в стаціонарному відділенні м.Копичинці на постійному місці проживання перебуває 18 чол. Проведено окремі заходи для функціонування установи в осінньо - зимовий період. Зроблено косметичний ремонт, встановлено енергозберігаючі вікна та закуплено електричну плитку для приготування їжі для підопічних.
 

Інформаційні послуги