Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну / Соціальна сфера

На ринку праці в районі


        

      За сприянням у працевлаштуванні з початку поточного року скористались 2773 особи, що на 30 більше, ніж за аналогічний період 2017 року.

      Зареєстровано у Гусятинській районній філії за  січень - грудень  2018  року 1531 безробітних, а з урахуванням перехідного залишку їх чисельність складає 2516  зареєстрованих безробітних, що на 307 чол. менше, ніж за такий же період минулого року.

      Із загальної кількості зареєстрованих безробітних 54,8% склали особи, які мають робітничі спеціальності; 25,9% - службовці;  19,3% - ті, хто не має професії, спеціальності.

      За звітний період працевлаштовано  1849  осіб, з них 818 зареєстрованих безробітних.

          Станом  на 01.01.2019 року в районній філії зареєстровано 909 безробітних,  на такий же період минулого року їх чисельність складала 985  безробітних.           

     Серед напрямків діяльності служби зайнятості одним з провідних є перенавчання та перепідготовка кадрів. Так, протягом січня-грудня 2018  року проходили підвищення кваліфікації 145 осіб.

       У районній філії  упродовж січня – грудня 2018 року перебувало на обліку 54 безробітних демобілізованих учасників АТО. Усім їм надаються консультації з метою сприяння у працевлаштуванні, започаткування власного бізнесу, залучення до тимчасової зайнятості, щодо можливостей професійного навчання чи перенавчання за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

    За січень – грудень 2018 року працевлаштовано 11 колишніх воїнів,  в т.ч. з двома  укладено контракт на проходження служби в ЗСУ.

   Станом на 01.01.2019 року продовжують пошук роботи 15 учасників АТО, отримують допомогу по безробіттю 13 осіб.

     Протягом звітного періоду брали участь у громадських роботах та роботах тимчасового характеру 236 зареєстрованих безробітних.

     Завдяки активній співпраці центру зайнятості з роботодавцями району зберігається позитивна тенденція щодо збільшення кількості роботодавців, які  подали вакансії у центр зайнятості. З початку року зареєстровано 1876 вакансій, а з урахуванням перехідного залишку їх кількість  складає 1904,  з яких 1807  укомплектовано. Станом на 01.01.2019 року актуальними є 15 вакансій.

      Державна служба зайнятості запровадила послугу самостійного запису громадян на прийом до фахівців центру зайнятості. Вказана послуга доступна через будь-яку пошукову систему, ввівши запит «Електронна черга - Державна служба зайнятості», або на Інтернет-ресурсі Державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua через сервіс “Електронна черга”.

Отож, кожен має змогу самостійно, не витрачаючи зайвого часу, записатися на індивідуальний прийом до фахівця будь-якого центру зайнятості України.
 

Інформаційні послуги