Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

                  

 ГУСЯТИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

23.05.2019 | 08:52
  more...

Алгоритм дій у випадку диверсійно – терористичної загрози

20.11.2018 | 12:07

Виникнення надзвичайних ситуацій, спричинених вибухами, несе значну загрозу життю та здоров'ю людей, а також системам життєзабезпечення населення. Здебільшого причиною вибухів є порушення вимог безпеки під час поводження із легкозаймистими та вибуховими речовинами на об'єктах підвищеної небезпеки, в місцях з масовим перебуванням людей, адміністративних та житлових будинках тощо. У той же час існують загрози вибухів, спричинених терористичною діяльністю.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Для людей з особливими потребами - більше уваги і допомоги

03.12.2020 | 15:42

Люди з особливими потребами є совістю суспільства. І до них має бути особливе ставлення. Бо ніхто не знає, як доля може завтра розпорядитися чиїмось життям.

more...

Робочий візит голови РДА у Гримайлівську ОТГ

03.12.2020 | 15:19

Про надання соціальних послуг на теренах Гримайлівської об`єднаної територіальної громади сьогодні мову вела голова райдержадміністрації  Надія Галябарда із головою громади Миколою Сідляром.

more...

Із директором опорного навчального закладу в м.Хоростків Галиною Вороною обговорено функціонування нових систем опалення, оповіщення та сигналізації

03.12.2020 | 14:55

Голова райдержадміністрації Надія Галябарда вчергове з  робочим візитом побувала  у  НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 – дошкільний навчальний заклад» в м.Хоростків.

more...

Звернення голови РДА з нагоди Міжнародного дня інвалідів

03.12.2020 | 12:04

Щороку, 3 грудня, разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день інвалідів. На долю людей з обмеженими можливостями випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя.

more...

Шановні розпорядники та одержувачі бюджетних коштів!

03.12.2020 | 11:30

Управління Державної  казначейської служби України у Гусятинському районі Тернопільської області висловлює Вам вдячність за тісну співпрацю та взаємодію в питаннях  казначейського обслуговування, дотриманням вимог Бюджетного кодексу та бюджетної дисципліни, а також використання системи дистанційного обслуговування “Клієнт казначейства - Казначейство”, що особливо важливо в період проведення протиепідемілогічних заходів з пандемією, викликаною вірусною інфекцією COVID-19, що в кінцевому результаті сприяє збереженню життя та здоров”я працівників Вашої установи та працівників органів Казначейства.

more...

Амбіції України - отримати План дій щодо членства на Саміті НАТО у 2021 році, - Андрій Таран

02.12.2020 | 16:31

«Поінформуйте, будь ласка, свої столиці, що ми сподіватимемось на вашу всебічну політико-військову підтримку щодо прийняття такого рішення на наступному Саміті НАТО у 2021 році. Це стане практичним кроком та демонстрацією відданості рішенням Бухарестського саміту 2008 року», — сказав Міністр оборони України, звертаючись до послів та військових аташе держав-членів НАТО, а також представників офісу НАТО в Україні.

more...

Керівництво держави проводить консультації, чи потрібен локдаун

02.12.2020 | 14:29
Представники Кабінету Mіністрів, відповідальні за запобігання поширенню коронавірусної інфекції, зокрема Міністерства охорони здоров'я, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Міністерства внутрішніх справ, а також Ради національної безпеки і оборони, зберуться на нараду, щоб дати прогнози розвитку епідемічної ситуації та визначитися, чи потрібно впроваджувати повний локдаун і коли. more...

З 1 грудня на Тернопільщині зріс прожитковий мінімум та пов'язані з ним страхові виплати

02.12.2020 | 14:28

1 грудня 2020 року в Україні планово збільшився розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб – з 2 197 гривень до 2 270 гривень.

more...

Робоча зустріч із головою Гусятинської ОТГ

02.12.2020 | 12:55

Голова райдержадміністрації Надія Галябарда зустрілася сьогодні  із головою Гусятинської об`єднаної територіальної громади Степаном Карпом.

more...

Ініційований Президентом пакет підтримки бізнесу має бути проголосований Радою якнайшвидше, щоб підприємці могли отримати допомогу вже до кінця року – Юлія Ковалів

01.12.2020 | 17:02

«Президент вніс до парламенту пакет законопроектів, який стосується підтримки бізнесу у випадку, якщо буде запроваджений локдаун. Обсяг цієї підтримки до кінця року, який планується надати і ФОПам, і працівникам ФОПів, і безпосередньо самим підприємствам, сягає від 12 до 15 мільярдів гривень», – зазначила Юлія Ковалів.

more...

Архів новин

  

 

Інформаційні послуги