Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

                    ГУСЯТИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

              

Звернення Ігоря Гайдука з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

13.12.2019 | 10:34

14 грудня  – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильської АЕС!

Щороку 14 грудня відповідно до  Указу Президента, починаючи з 2006 року, цього грудневого дня українці вшановують тих, хто ціною героїчних зусиль, а подекуди і власного життя, зумів зупинити ядерного монстра. Обрана вона була не випадково, адже саме цього дня, 33 року тому, відбулася здача в експлуатацію об’єкту «Укриття» – саркофагу, котрий забезпечив зберігання радіоактивних відходів на аварійному четвертому реакторі Чорнобильської АЕС. 

more...

23.05.2019 | 08:52
  more...

Алгоритм дій у випадку диверсійно – терористичної загрози

20.11.2018 | 12:07

Виникнення надзвичайних ситуацій, спричинених вибухами, несе значну загрозу життю та здоров'ю людей, а також системам життєзабезпечення населення. Здебільшого причиною вибухів є порушення вимог безпеки під час поводження із легкозаймистими та вибуховими речовинами на об'єктах підвищеної небезпеки, в місцях з масовим перебуванням людей, адміністративних та житлових будинках тощо. У той же час існують загрози вибухів, спричинених терористичною діяльністю.

more...

22.08.2018 | 16:41
more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Ігор Сопель вручив ключі від автомобілів екстреної медичної допомоги

13.12.2019 | 14:04

Голова обласної державної адміністрації Ігор Сопель вручив представникам Бережанського, Кременецького та Чортківського центрів первинної медико-санітарної допомоги ключі від трьох автомобілів екстреної медичної допомоги.

Ці спеціалізовані авто, створені на базі Toyota Land Cruiser, надійшли в область в рамках проекту державно-приватного партнерства, який ініціював Президент України Володимир Зеленський.

Голова обласної державної адміністрації Ігор Сопель вручив представникам Бережанського, Кременецького та Чортківського центрів первинної медико-санітарної допомоги ключі від трьох автомобілів екстреної медичної допомоги.

Ці спеціалізовані авто, створені на базі Toyota Land Cruiser, надійшли в область в рамках проекту державно-приватного партнерства, який ініціював Президент України Володимир Зеленський.

more...

Вшанували пам'ять жертв Чорнобильської катастрофи

13.12.2019 | 11:49

З метою  відзначення  Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС,  сьогодні   заступник  голови райдержадміністрації Надія Галябарда, голова районної ради Василь Бойчук, в.о. голови Гусятинської ОТГ Леся Чайка,   члени районної організації «Спілка Чорнобиль» та інші посадовці поклали запалені свічі до пам’ятного знаку Жертвам Чорнобильської катастрофи в смт.Гусятин.

more...

Від початку року на Тернопільщині стягнули понад 77 з половиною мільйонів гривень аліментів

13.12.2019 | 08:40

Більше 77 мільйонів 620 тисяч гривень аліментів стягнули державні виконавці Тернопільщини від початку 2019 року.

Нагадаємо, за несплату аліментів недобросовісним батькам, серед іншого, загрожує низка обмежень. Так, наразі понад 2400 осіб тимчасово позбавлені можливості виїжджати за межі України. Приблизно по стільки ж постанов діють щодо обмеження боржників у правах керувати транспортними засобами, користуватися зброєю, полювати.

more...

Протестувати мобільний додаток "Дія" можна буде вже з наступного тижня

12.12.2019 | 14:31

 

Розпочато прийом заявок від усіх охочих на тестування бета-версії мобільного додатку "Дія". Про це Прем’єр-міністр Олексій Гончарук та Віце-прем’єр-міністр – Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров озвучили під час брифінгу за підсумками засідання Кабінету Міністрів України.

more...

У 2019 аграрії Тернопільщини зібрали близько 2,7 млн. тонн зерна

12.12.2019 | 14:29

У 2019 аграрії Тернопільщини зібрали майже 2,7 млн. тонн зернових та зернобобових культур (в тому числі й кукурудзи), що на 148,2 тис. тонн більше, ніж торік.

more...

8 краянам виділено матеріальну допомогу на лікування

12.12.2019 | 12:41

Перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Гайдук провів засідання постійно діючої комісії з питань  розгляду звернень громадян у  районній державній адміністрації.

more...

Відбулося засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС

12.12.2019 | 11:18

Про підготовчі роботи до швидкого реагування на надзвичайні ситуації, пов’язані з ускладнення погодних умов в зимовий період 2019/2020 р.р. (снігопади, хуртовини і т.п.) йшлося під час засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Гайдук.

more...

Уряд схвалив законопроекти для ефективного розвитку українського газовидобутку

11.12.2019 | 16:46

Уряд ухвалив законопроекти, які спрямовані на підтримку та ефективний розвиток нафтогазовидобувної галузі в Україні. Пакет регуляторних реформ для галузі включає два збалансовані кроки.

Перший крок - боротьба зі «сплячими ліцензіями».

Якщо на ділянці не ведеться видобуток понад три роки, починає нараховуватись щомісячна плата за користування ділянками залежно від розміру площі та дати видачі дозволу. Тобто, або видобуваєш, або платиш  податки від газовидобування без прибутку.

more...

Ціна на газ для населення знижується на 13% вже у грудні

11.12.2019 | 16:45

Населення отримає зниженні ціни на газ вже в грудні, а захищені споживачі отримують кілька варіантів ціни з 1 січня 2020 року.

Ціна на природний газ для споживачів , які купують газ на умовах ПСО (покладання спеціальних обов’язків на учасників ринку), у грудні 2019 року складе 4277 грн за тис. куб. м (без урахування ПДВ, націнки газзбутів і транспортних витрат).

more...

Правила тимчасового виїзду за кордон, які стосуються дітей, чиї батьки розлучені або проживають окремо

11.12.2019 | 14:04

Якщо дитина виїжджає за кордон з батьком або матір’ю, з якими проживає

Якщо ви не перешкоджаєте другому з батьків бачитися з дитиною, то можете поїхати з нею за кордон на термін до одного місяця. Згода іншого з батьків у такому випадку не потрібна, однак, якщо відоме місце його проживання та якщо він належно виконує батьківські обов’язки, йому слід повідомити, куди ви їдете з дитиною, на скільки часу та з якою метою. При перетині кордону потрібно пред’явити рішення суду або  органу опіки і піклування про визначення місця проживання дитини.

more...

Архів новин

  

 

Інформаційні послуги