Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

                  

 ГУСЯТИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

23.05.2019 | 08:52
  more...

Алгоритм дій у випадку диверсійно – терористичної загрози

20.11.2018 | 12:07

Виникнення надзвичайних ситуацій, спричинених вибухами, несе значну загрозу життю та здоров'ю людей, а також системам життєзабезпечення населення. Здебільшого причиною вибухів є порушення вимог безпеки під час поводження із легкозаймистими та вибуховими речовинами на об'єктах підвищеної небезпеки, в місцях з масовим перебуванням людей, адміністративних та житлових будинках тощо. У той же час існують загрози вибухів, спричинених терористичною діяльністю.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Робоча зустріч щодо формування потреби в субвенції на придбання житла

14.07.2020 | 10:14
Під час робочої зустрічі голови райдержадміністрації Надії Галябарди з начальником служби у справах дітей РДА Інною Сирник та в.о.селищного голови Гусятинської ОТГ Лесею Чайкою мова велася про порядок та умови надання у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа. more...

МОЗ обіцяє придбати нові автомобілі "швидкої допомоги" та підняти зарплати медикам

14.07.2020 | 08:20

Розвиток екстреної медичної допомоги – один з важливих напрямків роботи уряду. Уже цього року на галузь буде додатково виділено 1,26 млрд грн, які спрямують на підвищення заробітної плати та зміцнення матеріально-технічної бази станцій екстреної медичної допомоги.

more...

Про відстрочку від призову до 1 жовтня 2020 року йшлося в РДА

13.07.2020 | 16:13

Голова райдержадміністрації Надія Галябарда за участю заступника голови РДА Степана Новінчука зустрілася із військовим комісаром Гусятинського районного військового комісаріату Валерієм Підгородецьким.

more...

Про оптимізацію мережі окремих навчальних закладів

13.07.2020 | 15:45

Голова райдержадміністрації Надія Галябарда провела нараду за участю заступника голови РДА Степана Новінчука, начальника відділу освіти, сім`ї, молоді та спорту РДА Людмили Дудар, директорів загальноосвітніх шкіл в селах Мала Лука та Раштівці.

more...

Робоча зустріч

13.07.2020 | 15:25

Під час зустрічі голови райдержадміністрації Надії Галябарди із головою районної ради Василем Бойчуком, начальником фінансового управління РДА Михайлом Голичем та заступником голови РДА Степаном Новінчуком обговорено питання фінансового характеру, які розглядатимуться на черговому засіданні сесії районної ради.

more...

На особистому прийомі в голови РДА

13.07.2020 | 10:39

Житель с.Калагарівка побував на особистому прийомі у голови райдержадміністрації Надії Галябарди. Громадянин скаржився на перевізника, який здійснює нерегулярні перевезення пасажирів та порушив питання платних послуг трудового архіву.

more...

Президент поставив завдання навести лад з медичним забезпеченням ветеранів АТО/ООС

13.07.2020 | 10:17

Президент України Володимир Зеленський дав завдання міністру охорони здоров’я України Максиму Степанову навести лад з лікуванням ветеранів АТО/ООС. Про це Глава держави заявив під час традиційної селекторної наради, яка відбулася під його головуванням.

more...

Новий апарат ШВЛ отримала Гусятинська лікарня

13.07.2020 | 09:33

Новий апарат  ШВЛ (штучної вентиляції легень) та концентратор отримала КНП "Гусятинська комунальна районна лікарня" Гусятинської  районної ради, яка визначена  для гocпіталізації пацієнтів з COVID-19. 

more...

Нарада з керівниками сільськогосподарських підприємств, головами фермерських господарств

10.07.2020 | 16:04

Голова райдержадміністрації Надія Галябарда взяла участь у нараді – семінарі, яка проходила у .Хоростків на базі  ПП НВО «Енергоощадні технології».

more...

На Тернопільщині запрацював Центр розвитку громадської активності

10.07.2020 | 14:58
Сьогодні у Тернополі відбулося відкриття Центру розвитку громадської активності. Проєкт спрямований на підтримку активних громадян шести областей України: Тернопільської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Хмельницької та Чернівецької more...

Архів новин

  

 

Інформаційні послуги