Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

                    ГУСЯТИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

 

              

23.05.2019 | 08:52
  more...

Алгоритм дій у випадку диверсійно – терористичної загрози

20.11.2018 | 12:07

Виникнення надзвичайних ситуацій, спричинених вибухами, несе значну загрозу життю та здоров'ю людей, а також системам життєзабезпечення населення. Здебільшого причиною вибухів є порушення вимог безпеки під час поводження із легкозаймистими та вибуховими речовинами на об'єктах підвищеної небезпеки, в місцях з масовим перебуванням людей, адміністративних та житлових будинках тощо. У той же час існують загрози вибухів, спричинених терористичною діяльністю.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Оборонне замовлення у 2020 році відбувається за новим підходом, - Андрій Загороднюк

24.01.2020 | 14:38

 Міністерство оборони готує нове оборонне замовлення на 2020 рік за новим підходом. На цьому сьогодні, 23 січня, наголосив Міністр оборони України Андрій Загороднюк в ході інтерв’ю у програмі «Сніданок з 1+1».

more...

Шести жителям району виділено матеріальну допомогу

24.01.2020 | 14:17

Заступник голови  адміністрації Надія Галябарда  провела засідання комісії  з питань розгляду звернень громадян при РДА. На засіданні комісії розглянуто 6 заяв, які надійшли від жителів району щодо виділення матеріальної допомоги на лікування та покращення житлово-побутових умов.

more...

Відбулося чергове засідання колегії РДА

24.01.2020 | 10:56

Чергове засідання колегії райдержадміністрації відбулося сьогодні. Перш ніж розпочати засідання, заступник голови  адміністрації Галябарда Надія  ознайомила присутніх із змінами в складі колегії райдержадміністрації.

Першим питанням  порядку денного засідання, було   виконання районного бюджету за 2019 рік. Доповідав начальник фінансового управління райдержадміністрації    Михайло Голич.

 

more...

Ряд питань щодо техногенної безпеки в області обговорили під час наради

24.01.2020 | 08:12

 

Голова ТОДА Ігор Сопель та його заступник Ігор Гайдук взяли участь у позачерговому засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській облдержадміністрації, яка відбулася у четвер, 23 січня.

more...

В ОДА обговорили проєкти, які реалізовуватимуть цього року

24.01.2020 | 08:10

В облдержадміністрації відбулося засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. Робоча група, під головуванням очільника області Ігоря Сопеля розглядала питання, які необхідно врегулювати найближчим часом.

more...

На Тернопільщині впроваджують заходи щодо запобігання пташиного грипу та африканської чуми свиней

23.01.2020 | 16:53

Засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Тернопільській обласній державній адміністрації під головуванням  заступника голови облдержадміністрації Ігоря Гайдука відбулося сьогодні, 23 січня. Члени комісії обговорили епізоотичну ситуацію в Європі, Україні та в області,  зокрема, щодо пташиного грипу та шляхи запобігання спалахам захворювання.

more...

Мінрегіон презентував концепцію системного врегулювання боргів підприємство тепло- та водопостачання та визначив шляхи стабілізації їх фінансово-економічного стану

23.01.2020 | 08:19

Міністерство розвитку громад та територій України презентувало своє бачення виведення з фінансової кризи підприємств тепло- та водопостачання і водовідведення.

more...

“Ріка Збруч стала для нас рікою єднання”, - Ігор Сопель під час святкування Дня Соборності

22.01.2020 | 18:17
Продовжилося святкування Дня Соборності у Гусятині. Біля пам’ятника Незалежності України духовенство з обох областей відслужили молебень.  Керівники Тернопільської і Хмельницької обласних державних адміністрацій, голови обласних рад поклали квіти до підніжжя монументу. more...

Гусятин став центром міжобласного свята єдності

22.01.2020 | 17:03

Щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софіївській площі в Києві, ми відзначаємо День Соборності України.  

 

Сьогодні на центральному майдані смт Гусятин велелюдно. Формується колона, на чолі якої народні депутати  України, керівники області та районів, учасники АТО та ООС, духовенство, громадськість району та області.  

more...

Тернопільщина та Хмельниччина зустрілись на Збручі

22.01.2020 | 16:00

Багатотисячна акція «Збруч – ріка єднання», присвячена Дню Соборності України, відбулася 22 січня на межі Тернопільської і Хмельницької областей.

Місце її проведення обрано не випадково. У різні історичні періоди Збруч був кордоном, що розділяв українців, які жили на територіях різних держав. Але прагнення нашого народу до єдності стало запорукою проголошення у січні 1919 року Акту Злуки українських земель.

more...

Архів новин

  

 

Інформаційні послуги