Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№919 від 21.12.2012 року Про безоплатну передачу земельної ділянки у власністьБУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

 

 

Про  безоплатну  передачу

земельної  ділянки  у  власність

 

Розглянувши заяву жителя с. Миколаївка, Дутки Івана Дмитровича, про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства на території Миколаївської сільської ради  (за межами населеного пункту), рішення Миколаївської сільської  ради №34 від 12 квітня 2000р. «Розгляд заяв», №138 від 23 липня 2012р. «Про погодження надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку за межами населеного пункту с. Миколаївка, с. Губин», керуючись Земельним кодексом України ст.17, 33, 81, 116, 118, 121, 126, перехідні положення п.12, ст.21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»

1.Передати гр. Дутці Івану Дмитровичу безоплатно у власність земельну ділянку площею 0,3675га для ведення особистого селянського господарства на території Миколаївської сільської ради (за межами населеного пункту ). 

2.Громадянину Дутці І.Д. оформити державний акт на право власності на земельну ділянку, обов’язки землевласника виконувати відповідно до вимог ст.91,103 Земельного кодексу України

3.Копію розпорядження направити заявнику.

4.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації О.О.Краснощокого.

 

Голова районної державної

        адміністрації                                                              В.М.САВКА

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема