Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№897 від 14.12.2012 року Про надання відпустки Бойко М.М. та Яворській Г.І.БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації         

           

від «___» _______2012 року            м. Бучач                                   №_____ 

 

Про надання відпустки

Бойко М.М. та Яворській Г.І.

 

НАДАТИ:

 

   1.  БОЙКО Марії Михайлівні - головному спеціалісту відділу організаційної роботи  апарату  райдержадміністрації частину основної щорічної відпустки за період роботи з 19.06.2012 року по 19.06.2013 року тривалістю 14 календарних днів з 24 грудня 2012 року по 08 січня 2013 року з виплатою матеріальної допомоги на оздоровлення відповідно до ст.35 Закону  України „Про державну службу”, ст.12  Закону України Про відпустки”.

 

Підстава: заява Бойко М.М..

            Виконання обов’язків головного спеціаліста відділу організаційної роботи апарату райдержадміністрації на період відпустки Бойко М.М. покласти на Логуш Т.Р. -  начальника відділу організаційної роботи апарату райдержадміністрації .

 

2.         Яворській Ганні Іллівні – завідувачу сектору зв’язків з громадськими організаціями, засобами масової інформації та з питань внутрішньої політики  апарату райдержадміністрації частину основної щорічної відпустки за період роботи з 14.06.2012 року по 14.06.2013 року тривалістю 14 календарних днів з 17 грудня 2012 року по 30 грудня 2012 року з виплатою матеріальної допомоги на оздоровлення відповідно до ст.35 Закону  України „Про державну службу”, ст.12  Закону України Про відпустки”.

 

Підстава: заява Яворської Г.І.

            Виконання обов’язків завідувача сектору зв’язків з громадськими організаціями, засобами масової інформації та з питань внутрішньої політики  апарату райдержадміністрації на час відпустки Яворської Г.І.  покласти на Соболя А.М. - головного спеціаліста інформаційно - комп’ютерного забезпечення апарату райдержадміністрації.

   

Голова  районної державної                                            

         адміністрації                                                              В.М. САВКА

 

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема