Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№883 від 11.12.2012 року Про надання відпустки Івановій Н.І. та Романів Т.Д.БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації         

           

від «___» _______2012 року            м. Бучач                                   №_____ 

 

 

Про надання відпустки

Івановій Н.І. та Романів Т.Д.

 

НАДАТИ:

 

   1.  ІВАНОВІЙ Наталії Іванівні – начальнику відділу ведення Державного реєстру виборців  апарату  райдержадміністрації частину основної щорічної відпустки за період роботи з 14.06.2012 року по 14.06.2013 року тривалістю 14 календарних днів з 17 грудня 2012 року по 31 грудня 2012 року з виплатою матеріальної допомоги на оздоровлення відповідно до ст.35 Закону  України „Про державну службу”, ст.12  Закону України Про відпустки”.

Підстава: заява Іванової Н.І.

 

            Виконання обов’язків начальника відділу ведення Державного реєстру виборців  апарату  райдержадміністрації на час відпустки Іванової Н.І  покласти на Лесюка І.Я. – головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців  апарату   райдержадміністрації.

 

2.         РОМАНІВ Тетяні Дмитрівні – завідувачу сектору кадрової роботи апарату райдержадміністрації частину основної щорічної відпустки за період роботи з 14.06.2012 року по 14.06.2013 року тривалістю 14 календарних днів з 17 грудня 2012 року по 31 грудня 2012 року з виплатою матеріальної допомоги на оздоровлення відповідно до ст.35 Закону  України „Про державну службу”, ст.12  Закону України Про відпустки”.

 

Підстава: заява Романів Т.Д.

            Виконання обов’язків завідувача сектору кадрової роботи   апарату  райдержадміністрації на час відпустки Романів Т.Д.  покласти на Панич М.І.- заступника керівника апарату райдержадміністрації.

   

 

Голова  районної державної                                           

         адміністрації                                                              В.М. САВКА

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема