Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№825 від 26.11.2012 року Про організацію та проведення в районі свята Миколая, новорічних і різдвяних свят для дітей та юнацтва


 

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від                                                   м.Бучач                              №

 

Про організацію та проведення

в районі свята Миколая,

новорічних і  різдвяних свят        

для дітей та юнацтва

 

            На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 12 листопада 2012 року  № 936-од «Про організацію та проведення в області свята Миколая, новорічних і  різдвяних свят для дітей та юнацтва» та з метою відзначення в районі свята Миколая, новорічних і різдвяних свят, організації змістовного дозвілля дітей та юнацтва,  виховання поваги до народних традицій:

1.      Затвердити заходи з організації та проведення свята Миколая, новорічних і різдвяних свят для дітей та юнацтва  в Бучацькому районі, що додаються.

2.                  Управлінню праці та соціального захисту населення, відділам у справах молоді та спорту, освіти, культури і туризму, охорони здоров’я, ЦРКЛ, службі у справах дітей райдержадміністрації РЦСССДМ, виконкомам міської, селищної та сільських рад:

2.1  Забезпечити виконання заходів, затверджених цим розпорядженням.

2.2. Організувати проведення в усіх населених пунктах, навчально-виховних закладах району під час зимових канікул новорічних ранків, карнавалів, святкових різдвяних дійств.

2.3. У повному обсязі використати можливості оздоровчих закладів району, незалежно від форм власності, для оздоровлення і відпочинку дітей у період дитячих канікул.

2.4. Організувати проведення спортивних змагань, екскурсій, туристичних поїздок, відвідування школярами театрів, музеїв, пам’яток історії та культури, а також активізувати діяльність шкільних секцій, факультативів.

3.      Бучацькому РВ Управління Держтехногенбезпеки у Тернопільській обл. спільно з органами місцевого самоврядування, Службою цивільного захисту у Бучацькому районі ТУ МНС України у Тернопільській обл. вжити заходів щодо  реалізації піротехнічних засобів у встановленому порядку.

4.      Службі у справах дітей райдержадміністрації спільно з районним відділом УМВС України провести заходи з виявлення дітей, які залишилися без догляду, та розміщення їх у закладах соціального захисту для неповнолітніх.

5.      Рекомендувати районному відділу УМВС України забезпечити громадський порядок під час проведення масових культурно-мистецьких заходів та супровід автотранспорту з перевезенням дітей до місць проведення заходів, посилити охорону правопорядку в населених пунктах району під час проведення традиційних новорічно-різдвяних дійств.

6.      Відділу охорони здоров’я, РЦКЛ забезпечити медичний супровід під час перевезення дітей для участі у обласних святкових програмах:  „Миколай дарує радість”, «Головна ялинка» під патронатом голови обласної державної адміністрації.    

7.      Сектору зв’язків з громадськими організаціями, засобами масової інформації та з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації, районному радіомовленню, редакції районної газети «Нова доба» забезпечити широке висвітлення заходів щодо проведення свята Миколая, новорічних і різдвяних дійств в Бучацькому районі.

8.      Управлінню праці та соціального захисту населення, відділам освіти, культури і туризму, охорони здоров’я, ЦРКЛ, службі у справах дітей райдержадміністрації, РЦСССДМ, виконкомам міської, селищної та сільських рад про проведену роботу інформувати відділ у справах молоді та спорту до 26 січня  2012 року.

9.      Відділу у справах молоді та спорту районної державної адміністрації забезпечити координацію роботи і узагальнення інформації щодо організації змістовного дозвілля дітей району під час новорічних і різдвяних свят          2013 року та про виконання цього розпорядження інформувати районну державну адміністрацію до 01 лютого 2013 року.

10.  Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 09.12.2011 р. № 782 «Про організацію та проведення в районі свята Миколая, новорічних і  різдвяних свят для дітей та юнацтва».

11.  Контроль за виконанням розпорядження  покласти на заступника голови районної державної адміністрації Стронську О.О.

 

 

 Голова районної державної

            адміністрації                                                            В.М.САВКА

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема