Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№788 від 14.11.2012 року Про призначення Яворської Г.І.


БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

від “___”___________2012 року            м. Бучач                               №_____

 

Про призначення Яворської Г.І.

 

 

 

 

1. Відповідно до ст. 27 Закону України „Про державну службу”, постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 1994 р. № 423 “Про деякі питання застосування статей 4, 15 і 27 Закону України “Про державну службу”, Положення  про порядок стажування у державних органах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.12.1999 № 804, Положення про ранги державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 червня 1996 р. № 658,

 

ПРИЗНАЧИТИ :

 

ЯВОРСЬКУ  Ганну Іллівну на посаду завідувача сектором зв’язків з громадськими організаціями, засобами масової інформації та з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації 14 листопада 2012 року в порядку переведення з посади головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації, як таку, що  успішно пройшла стажування із посадовим окладом згідно штатного розпису та присвоєнням 12 (дванадцятого) рангу державного службовця.         

Підстава:  заява Яворської Г.І.

 

            2. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року № 268 «Про впорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (із внесеними змінами та доповненнями), встановити Яворській Г.І. надбавку до посадового окладу за високі досягнення у праці, за виконання особливо важливої роботи в розмірі до 50 відсотків до посадового окладу з урахуванням доплати за ранг та надбавки (винагороди) за вислугу років в межах наявних коштів на оплату праці.

 

 

Перший заступник голови

районної державної  адміністрації                                О.О. КРАСНОЩОКИЙ     

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема