Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№773 від 07.11.2012 року Про призначення Краснощокого О.О.


 

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

від “___”_____________ 2012 року       м. Бучач                           №_____

 

 

Про призначення Краснощокого О.О.

 

1.    Відповідно до ст. 10 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті  27 Закону України "Про державну службу",  Положення про ранги державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 червня 1996 р. № 658,

 

ПРИЗНАЧИТИ:

 

КРАСНОЩОКОГО Олексія Олексійовича на посаду першого заступника голови районної державної адміністрації 07 листопада 2012 року в порядку переведення з посади заступника голови районної державної адміністрації, як такого, що зарахований до кадрового резерву на  посаду першого заступника голови райдержадміністрації, із посадовим окладом відповідно до штатного розпису та присвоєнням 9 (девятого)  рангу державного службовця.

 

Підстава: заява Краснощокого О.О.,  погодження Тернопільської обласної державної адміністрації від 06.11.2012р. .№ 01-5217/13 -22.

 

2.         Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року № 268 «Про впорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (із внесеними змінами та доповненнями), встановити Краснощокому О.О. надбавку до посадового окладу за високі досягнення у праці, за виконання особливо важливої роботи в розмірі до 50 відсотків до посадового окладу з урахуванням доплати за ранг та надбавки (винагороди) за вислугу років в межах наявних коштів на оплату праці.

 

 

Голова районної державної

           адміністрації                                                                       В.М.САВКА

 

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема