Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№752 від 02.11.2012 року Про організацію виконання районної програми подолання дитячої безпритульності і бездоглядності на 2012-2015 роки


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від ___  _________20___року                 м. Бучач               № ____________

 

 

 

Про організацію виконання районної  програми

подолання дитячої безпритульності

і бездоглядності на 2012-2015 роки

 

На виконання рішення сесії Бучацької районної ради від 19 липня 2012 року № 195 «Про проект районної програми подолання дитячої безпритульності і бездоглядності на 2012-2015 роки», розпорядження голови облдержадміністрації від 22 жовтня 2012 року № 862-од  «Про організацію виконання районної  програми подолання дитячої безпритульності і бездоглядності на 2012-2015 роки» та з метою подолання дитячої безпритульності та бездоглядності, створення умов для всебічного розвитку та виховання дітей, покращення роботи щодо профілактики правопорушень та злочинів у дитячому середовищі,  удосконалення роботи органів виконавчої влади та місцевого самоврядування

 

ЗОБОВ`ЯЗУЮ:

1. Відділу освіти, службі у справах дітей, відділу у справах молоді та спорту, районному центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, виконавчим комітетам міської, селищної та сільських рад забезпечити виконання районної програми подолання дитячої безпритульності і бездоглядності на 2012-2015 роки.

2. Виконавцям програми про хід її реалізації інформувати службу  у справах дітей райдержадміністрації  до 15 червня та 15 грудня протягом терміну її реалізації.

3. Службі у справах дітей райдержадміністрації забезпечити координацію і узагальнення проведених заходів та інформувати районну державну адміністрацію та службу у справах дітей облдержадміністрації  до 20 червня та 20 грудня протягом 2012-2015 років.

 

4. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 25 вересня 2012 року № 621- од «Про проект програми подолання дитячої безпритульності і бездоглядності на 2012-2015 роки».

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Стронську О.О.

 

 

Голова районної державної

            адміністрації                                                                                     В. М.САВКА

 

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема