Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№712 від 23.10.2012 року Про проведення заходів щодо попередження росту захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні захворювання серед населення району на 2012-2013 роки


БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

від “___”_________________ 2012 року      м. Бучач                  №_____

 

 

Про проведення заходів щодо

попередження росту захворюваності на

грип та гострі респіраторні

вірусні захворювання серед  населення

району на 2012-2013 роки

 

      З метою  профілактики захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції серед населення району, запобігання поширеності грипу і гострих респіраторних вірусних захворювань, забезпечення проведення відповідних лікувальних та протиепідемічних заходів, виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 03.10.2012 р.№807-од.

      

  ЗОБОВ'ЯЗУЮ :

 

1. Міському, селищному, сільським головам, керівникам підприємств та організацій   району, незалежно від відомчої підпорядкованості та форм власності.

1.1. Розглянути питання щодо виділення коштів на придбання вакцини проти грипу для  проведення першочергових щеплень пріоритетним групам населення.

1.2. Забезпечити необхідний температурний режим на підприємствах, установах та  організаціях району, навчально-виховних, лікувально-профілактичних закладах, житлових   приміщеннях.

 

2. Головному лікарю  центральної  комунальної  районної лікарні Андрусенку Я.П.

2.1. Уточнити необхідну кількість лікарських засобів для лікування хворих, проведення  дезінфекційних заходів та засобів індивідуального захисту для медичних працівників, які будуть обслуговувати хворих на грип.

2.2. Відкоригувати плани розгортання госпітальних баз на випадок виникнення та  поширення захворювання, передбачити додаткове виділення та перепрофілювання лікарняних ліжок для госпіталізації хворих на грип, обладнання палат інтенсивної терапії, додаткове виділення медичних працівників не терапевтичного профілю та транспорту для максимального

обслуговування хворих на грип вдома.

2.3. Забезпечити своєчасне виявлення, ізоляцію хворих та проведення протигрипозних заходів у вогнищах грипу.

2.4. Утворити в лікувально-профілактичних закладах району невичерпний запас лікарських препаратів, рентгенологічної плівки, засобів дезінфекції та особистого захисту (індивідуальні захисні маски, респіратори).

2.5. Проводити санітарно-просвітницьку та роз’яснювальну роботу щодо профілактики  грипу та захворювань на гострі респіраторні вірусні інфекції серед населення засобами масової інформації.

2.6.Підготовувати резервні приміщення для можливого розгортання лікарняних ліжок у  разі ускладнення епідемічної ситуації із захворюваності населення на грип та гострі респіраторні   вірусні інфекції.

2.7. Забезпечити готовність лікувально-профілактичних закладів району та аптечних установ до роботи в період епідемії грипу, формування додаткових бригад медичних працівників  для здійснення подвірних обходів з метою виявлення хворих на грип та інші гострі респіраторні

вірусні інфекції.

 

3.Керівникам (власникам) аптечних закладів  району забезпечити необхідну кількість лікарських засобів для лікування хворих на грип, засобів індивідуального захисту (масок), марлі.

 

4. Головному державному санітарному лікарю району  Шпаку В.М.

4.1. Забезпечити контроль за дотриманням температурного режиму в дитячих, освітніх, лікувально-профілактичних закладах, на підприємствах, в установах та організаціях району.

4.2. При ускладненні епідемічної ситуації з грипу ввести протиепідемічний   та дезінфекційний режим в осередках масового скупчення людей(вокзали, ринки, громадський транспорт, дитячі навчальні заклади, тощо).

4.3. Здійснювати     постійний щоденний  моніторинг рівнів захворюваності населення на грип та гострі    респіраторні вірусні інфекції з метою своєчасного реагування та здійснення комплексу протиепідемічних заходів.

4.4.Проводити широку інформаційну кампанію серед населення району щодо попередження грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій.

 

5. Начальнику відділу освіти райдержадміністрації  Руднику О.П.

5.1. При ускладненні епідемічної ситуації забезпечити щоденний нагляд за станом   здоров’я дітей та персоналу. Виключити можливість перебування хворих з першими ознаками   респіраторної інфекції дітей та працівників у школах, дитячих дошкільних закладах.

Забезпечити ранню ізоляцію хворих силами медпрацівників, викладачів, вихователів, готовність    ізоляторів дитячих дошкільних закладів, для своєчасних ізоляцій дітей.

5.2. Забезпечити суворе дотримання санітарно-протиепідемічного режиму в дитячих  навчально-виховних закладах району, обов’язкове провітрювання, вологе  прибирання із застосуванням деззасобів.

5.3.Проводити «С» вітамінізацію їжі у навчально-виховних закладах району.

 

6. Редактору районної газети „Нова добаТракало В.М. забезпечити

інформування громадськості щодо заходів профілактики захворювань на  грип та гострі   респіраторні вірусні інфекції.

 

7.Виконавців розпорядження інформувати про проведену роботу райдержадміністрацію до 20 грудня 2012 року та до 20 березня 2013 року.

 

8. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови

райдержадміністрації  Стронську О.О.

 

Голова  Бучацької  районної

державної     адміністрації                                            В.М. САВКА

 

 ..doc
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема