Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№714 від 24.10.2012 року Про звільнення Кіндибалюка В.Й.


 

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

від “___”__________ 2012 року        м. Бучач                 №_____

 

 

Про звільнення  Кіндибалюка В.Й.

 

 

 

          1. Звільнити 24 жовтня 2012 року КІНДИБАЛЮКА Володимира Йосиповича з посади заступника начальника управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації за станом здоров’я  (пункт 2 статті 40 Кодексу законів про працю України) та  достроковим виходом на пенсію ( стаття 21 Закону УкраїниПро основні засади  соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні)

 

Підстава: заява Кіндибалюка В.Й., подання управління агропромислового розвитку від 24.10.2012 року № 708, довідка ЛКК від 17.10.2012 року № 1596, акт від 23 жовтня 2012 року.

 

2.                  Головному спеціалісту – бухгалтеру управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації (Кобзар Н.І.) провести з Кіндибалюком В.Й. повний фінансовий  розрахунок згідно чинного законодавства.

 

3.                  Грошову допомогу в розмірі десяти місячних  посадових окладів відповідно до статті 37 Закону УкраїниПро державну службувиплатити після надання довідки про призначення пенсії.

 

4.                  Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації Слободян М.П.

 

 

Голова районної державної

         адміністрації                                                                   В.М.САВКА

 

 .
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема