Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№713 від 24.10.2012 року Про передачу у власність земельної ділянки


 


БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

 

Про передачу у власність земельної ділянки

 

        Розглянувши заяву жит. с. Трибухівці, Паращука Михайла Йосиповича про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок  у власність для ведення особистого селянського господарства та для ведення індивідуального садівництва на території Золотопотіцької селищної ради, керуючись (ст.33,35,118,121,123,124,186-1), пунктом 12 Перехідних положень  Земельним кодексом України,  Закону України «Про землеустрій», ЗУ « Про місцеві державні адміністрації»:   

            1.Затвердити Паращуку Михайлу Йосиповичу  проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок  для ведення особистого селянського господарства площею 0,8712га та для ведення індивідуального садівництва – 0,1200га, за рахунок земель сільськогосподарського призначення (землі запасу) у власність, на території Золотопотіцької селищної ради (за межами населеного пункту) Бучацького району.

            2.Передати у власність Паращуку Михайлу Йосиповичу земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства та для ведення індивідуального садівництва, згідно затвердженого проекту землеустрою.

3.Громадянину використовувати земельні ділянки у відповідності до вимог статей 91,103 Земельного кодексу України

            4.Копію розпорядження направити заявнику

5.Контроль за виконанням даного розпорядження доручити заступнику голови районної державної адміністрації  Стронській О.О.

 

Голова районної державної

  адміністрації                                                                       В.М.САВКА

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема