Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№711 від 23.10.2012 року Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьБУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

 

 

Про надання дозволу на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки  у власність

 

Розглянувши заяви жителів с.Пищківці Трач І.І.,Буняк Н.М., Зазуля О.М., Савченко Л.С. про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Бариської сільської ради,   керуючись ст.ст.33, 118, 121, 126,186,186-1  та  п.12 Перехідних положень Земельного кодексу України, Законом України «Про місцеві державні адміністрації»          

       1. Дати дозвіл на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель сільськогосподарського призначення (землі запасу-рілля)   на території Бариської сільської ради (за межами населеного пункту) наступним громадянам:

            Буняк Надії Михайлівні – 2,00 га

            Трач Івану Івановичу – 2,00 га

            Савченко Ларисі Степанівні – 2,00 га

            Зазулі Ользі Миколаївні – 2,00 га

        2. Право власності на земельну ділянку виникає з  моменту державної  реєстрації цих прав. Обов`язки землевласників виконувати відповідно до  вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

           3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на   заступника голови районної державної адміністрації  О.О.Краснощокого.

 

Голова районної державної

               адміністрації                                                                       В.М.САВКА

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема