Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№709 від 23.10.2012 року Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність


 


БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

 

Про надання дозволу на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки  у власність

Розглянувши заяву жителя м.Бучач Романчука Михайла Андрійовича про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Заривинецької сільської ради, рішення Заривинецької сільської ради № 156 від 25 травня 2012року    «Про погодження надання дозволу на виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за межами населеного пункту Романчуку Михайлу Андрійовичу», керуючись ст.ст. 33, 118, 121, 126,186,186-1  та  п.12 Перехідних положень Земельного кодексу України, Законом України «Про місцеві державні адміністрації»    

       1. Дати гр. Романчуку Михайлу Андрійовичу дозвіл на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею 0,36 га на території Заривинецької сільської ради (за межами населеного пункту) . 

        2. Право власності на земельну ділянку виникає з  моменту державної  реєстрації цих прав. Обов`язки землевласників виконувати відповідно до  вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

           3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на   заступника голови районної державної адміністрації  О.О.Краснощокого.

 

Голова районної державної

               адміністрації                                                                       В.М.САВКА

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема