Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№695 від 19.10.2012 року Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьБУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

 

Про надання дозволу на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки  у власність

 

Розглянувши заяви жителів с.Броварі Бучацького району Ленчук Т.Р., Ленчук А.Р., Ленчук Р.Р.   про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Язловецької сільської ради, рішення Язловецької сільської ради № 151, 150, 152 від 28 березня 2012року « Про погодження дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, керуючись ст.ст.  33, 118,  121, 126,186,186-1  та  п.12 Перехідних положень Земельного кодексу України, Законом України «Про місцеві державні адміністрації»               

       1. Дати    дозвіл на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель запасу (рілля) на території Язловецької сільської ради (за межами населеного пункту) наступним громадянам:

            - Ленчук Роману Романовичу – 2,0000га

            - Ленчук Андрію Романовичу – 2,0000га

            - Ленчук Тетяні Романівні – 2,0000га  

        2. Право власності на земельну ділянку виникає з  моменту державної  реєстрації цих прав. Обов`язки землевласників виконувати відповідно до  вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

           3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на   заступника голови районної державної адміністрації  О.О.Краснощокого.

 

 

Голова районної державної

               адміністрації                                                                                     В.М.САВКА

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема