Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№691 від 19.10.2012 року Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьБУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

 

 

Про надання дозволу на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки  у власність

Розглянувши заяву жителя с.Заривинці Бучацького району Василів Петра Євстахійовича про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Заривинецької сільської ради, рішення Заривинецької сільської ради № 168 від 07 червня 2012року    «Про погодження надання дозволу на виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за межами населеного пункту Василіву Петру Євстаховичу», керуючись ст.ст.33, 118, 121, 126,186,186-1  та  п.12 Перехідних положень Земельного кодексу України, Законом України «Про місцеві державні адміністрації»        

       1. Дати гр. Василів Петру Євстахійовичу дозвіл на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства   на території Заривинецької сільської ради (за межами населеного пункту) . 

        2. Право власності на земельну ділянку виникає з  моменту державної  реєстрації цих прав. Обов`язки землевласників виконувати відповідно до  вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

           3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на   заступника голови районної державної адміністрації  О.О.Краснощокого.

Голова районної державної

               адміністрації                                                                       В.М.САВКА

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема