Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№670 від 09.10.2012 року Про безоплатну передачу земельної ділянки у власністьБУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

Про  безоплатну  передачу

земельної  ділянки  у  власність

 

Розглянувши заяву жителя с. Дуліби Стрілецького Степана Степановича про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства на території Дулібівської сільської ради  (за межами населеного пункту), рішення Дулібівської сільської  ради від 21.05.2012р №82 «Про погодження безоплатної передачі у власність земельної ділянки за межами населеного пункту на території Дулібівської сільської ради»,  керуючись Земельним кодексом України ст.17,33,81,116,118,121,126, перехідні положення п.12), ст.21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»

1. Передати гр. Стрілецькому Степану Степановичу безоплатно у власність земельну ділянку площею 0,2079га для ведення особистого селянського господарства на території Дулібіської сільської ради (за межами населеного пункту ). 

2. Громадянину оформити державний акт на право власності на земельну ділянку, обов’язки землевласника виконувати відповідно до вимог ст.91,103 Земельного кодексу України

3. Копію розпорядження направити заявнику.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на   заступника голови районної державної адміністрації О.О.Краснощокого.

 

Голова районної державної

        адміністрації                                                              В.М.САВКА

 

.

____________О.О.Краснощокий
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема