Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№615 від 20.09.2012 року Про відкликання з відпустки Гринів І.М. та призначення Кіндибалюка В.Й.


 


БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації         

 

                       

від «___» _______2012 року            м. Бучач                                   №_____ 

 

Про відкликання з відпустки

Гринів І.М.

та  призначення Кіндибалюка В.Й.

 

 

1.         Відповідно до частини 3 статті 20 Закону України “Про державну службу”,  відкликати ГРИНІВ Ірину Михайлівну – державного адміністратора районної  державної адміністрації, із відпустки  20 вересня 2012 року у зв’язку з виробничою необхідністю, з наступним її продовженням.

 

2.         Відповідно до ст. 11 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», 4, 27 та 28 Закону України «Про державну службу», постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 1994 р. № 423 "Про деякі питання застосування статей 4, 15 і 27 Закону України "Про державну службу", пункту 2 Порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 липня 1999 року № 1374 «Про затвердження Порядку призначення на посади та звільнення з посади керівників управлінь, відділів, інших структурних підрозділів місцевих адміністрацій»,  Положення про ранги державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 червня 1996 р. № 658,  призначити КІНДИБАЛЮКА Володимира Йосиповича на посаду заступника начальника  управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації, начальника відділу з економічних питань 25 вересня 2012 року  в порядку переведення з посади головного спеціаліста управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації, як такого, що зарахований  до кадрового резерву на посаду начальника  управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації з присвоєнням дванадцятого рангу державного службовця.

 

    Підстава: заява Кіндибалюка В.Й., подання начальника управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації від 19.09.2012 року № 596, довідка про перебування в кадровому резерві.

 

 

 

2.1.      Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року № 268 «Про впорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (із внесеними змінами та доповненнями), встановити Кіндибалюку В.Й. надбавку до посадового окладу за високі досягнення у праці, за виконання особливо важливої роботи в розмірі до 50 відсотків до посадового окладу з урахуванням доплати за ранг та надбавки (винагороди) за вислугу років в межах наявних коштів на оплату праці.

 

3.      Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керівника

апарату районної державної адміністрації Слободян М.П.

 

 

 

Голова  районної державної                                           

         адміністрації                                                                       В.М. САВКА

 

.




Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема