Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№631 від 26.09.2012 року Про утворення комісії з розроблення профілів професійної компетентності посад державної служби апарату райдержадміністраціїБУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

від «___» _______2012 року            м. Бучач                                 №_____

 

 

Про утворення комісії з розроблення

профілів професійної компетентності

посад державної служби апарату

райдержадміністрації

 

На виконання пункту 200.2 Національного плану дій на 2012 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки „Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава”, затвердженого Указом Президента України від 12 березня 2012 року                № 187/2012 та з урахуванням статей 6, 16 Закону України „Про державну службу” від 17 листопада 2011 р. № 4050 – VІ,  наказів Національного агентства з питань державної служби України від 16.05.2012 № 91 „Про затвердження Типового профілю професійної компетентності посади керівника апарату та мінімальних вимог до рівня професійної компетентності осіб, які претендують на зайняття цієї посади”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 31 травня 2012 р. за № 872/21184 і від 16.05.2012 № 92 „Про затвердження Порядку визначення спеціальних вимог до досвіду роботи, вимог до напряму підготовки (отриманої особою спеціальності) та інших вимог до рівня професійної компетентності осіб, які претендують на зайняття посад державної служби груп ІІ, ІІІ, ІV і V”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 31 травня 2012 р. за № 873/21185:

1.         Утворити комісію з розроблення профілів професійної компетентності посад державної служби апарату Бучацької районної  державної адміністрації (далі – комісія) у складі згідно з додатком.

 

2.         Сектору  кадрової роботи спільно з керівниками структурних підрозділів апарату райдержадміністрації, у структурі (штатному розписі) яких передбачені посади державної служби груп ІІ, ІІІ, ІV і V, розробити і затвердити до 01 жовтня 2012 року профілі професійної компетентності посад державної служби апарату районної державної адміністрації.

                       

3.         Структурним підрозділам районної державної адміністрації утворити аналогічні комісії, розробити і затвердити профілі професійної компетентності посад груп ІІ, ІІІ, ІV і V та інформувати сектор кадрової роботи апарату райдержадміністрації про проведену роботу до 7 жовтня 2012 року.

 

4. Контроль за виконанням розпорядження доручити керівнику апарату районної  державної адміністрації    СЛОБОДЯН М.П.

 

 

 

 

Голова районної державної

          адміністрації                                                                      В.М. САВКА    

.                    
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема