Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№629 від 26.09.2012 року Про проведення в районі Всеукраїнського олімпійського уроку Та Олімпійського тижня


БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від ______________2012року         м. Бучач                                     №______

 

Про проведення в районі

Всеукраїнського олімпійського уроку

Та Олімпійського тижня

 

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2011 року №360-р «Про заходи щодо підготовки та проведення  в Україні у 2012 році Року спорту та здорового способу життя»,розпорядження голови облдержадміністрації  від 28 серпня 2012 року  № 680-од «Про проведення в області Всеукраїнського олімпійського уроку та олімпійського тижня»,  з метою активізації фізкультурно  – спортивної роботи в області, навчання та виховання учнів на гуманістичних цінностях олімпійського руху, формування в них навичок і культури здорового способу життя, залучення широких верств населення до активних занять фізичною культурою та спортом:

 

1.      Затвердити план заходів з підготовки та проведення в районі Всеукраїнського олімпійського уроку та Олімпійського тижня, що додається.

2.      Відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації (Пискливець  О.О.) спільно із відділом освіти райдержадміністрації (Рудник О.П.), районним відділення НОК, ФОК «Колос» :

3.      Забезпечити  виконання організаційно – практичних  заходів з підготовки та проведення в районі Всеукраїнського олімпійського уроку та Олімпійського тижня (далі – заходів).

4.      Відділу у справах молоді та спорту узагальнити дані про стан виконання розпорядження та інформувати райдержадміністрацію до  30 вересня 2012 року.

5.      Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Стронську О.О.

 

 

 

Голова районної

державної адміністрації                                                               В.М. САВКА

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема