Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№611 від 18.09.2012 року Про хід збирання зернових культур врожаю 2012 року та стан підготовки господарств району до проведення комплексу осінньо-польових робіт


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

      

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

 

від “ _____”  ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­ __________2012 р.                           м.Бучач                              №_____

 

 

 

Про хід збирання зернових культур

врожаю 2012 року та стан підготовки

господарств району до проведення

комплексу осінньо-польових робіт

 

Сільськогосподарськими товаровиробниками району обмолочено                       12822 га ранніх зернових та зернобобових культур. За статистичними даними валовий збір зерна у початково оприбуткованій вазі складає майже                      64997 тонн, середня урожайність становить 50,7 ц/га.

Для завершення комплексу польових робіт 2012 року всіма категоріями господарств  необхідно зібрати пізні культури на площі 15339 га, в тому числі зернові – 7071 га, технічні – 1838 га, картоплю і овочі – 4771 га та кормові – 1659 га.

Крім збиральних робіт, необхідно провести підготовку ґрунту та посів озимих культур на площі 15000 га, з них озимі зернові – 12000 га  та озимий ріпак – 3000 га, зяблевий обробіток здійснити на площі 24820 га.

Сільськогосподарські підприємства району забезпечені обіговими коштами, які надходять від реалізації врожаю зернових та отриманих кредитних ресурсів.

Наявна сільськогосподарська техніка дозволяє завершити збирання пізніх культур, підготовку грунту та посів озимих в оптимальні терміни.                    Станом на 1 вересня 2012 року готовність техніки  складає 100 відсотків.

Сільськогосподарськими підприємствами району засипано 7468 тонн насіння озимих культур або 287 % до потреби. Стовідсотково господарства району забезпечені мінеральними добривами та протруйниками насіння.

1.З метою завершення збиральних робіт та організованого проведення комплексу осінньо-польових робіт в оптимальні терміни управлінню агропромислового розвитку:

1) взяти на особистий контроль питання забезпеченості сільськогосподарських підприємств матеріально-технічними ресурсами та проведення комплексу осінньо-польових робіт;

2) утворити із залученням правоохоронних органів робочу групу щодо визначення урожайності пізніх сільгоспкультур та об’єктивного відображення в органах статистики надходження врожаю 2012 року (згідно додатку);

3) вжити заходів щодо заготівлі зерна для регіональних потреб району;

4) спільно із власниками цукрових заводів організувати роботу бурякоприймальних пунктів;

5) розглянути на виробничих нарадах та колегіях райдержадміністрацій питання щодо виконання постанови Кабінету Міністрів України від  2 березня 2011 року № 246 Про затвердження Порядку використання сум податку на додану вартість, сплачених переробними підприємствами до спеціального фонду державного бюджету щодо отримання дотації фізичними особами за утримання та збереження молодняку великої рогатої худоби.

3.Про проведену роботу інформувати районну державну адміністрацію  до 5 грудня 2012 року, головне управління агропромислового розвитку обласної державної адміністрації до 10 грудня 2012 року.

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно розподілу обов’язків.

 

 

 

 

 

Голова районної державної

          адміністрації                                                              В.М.САВКА 

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема