Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№565 від 31.08.2012 року Про безоплатну передачу земельної ділянки у власність


Про  безоплатну  передачу

земельної  ділянки  у  власність

 

Розглянувши заяви жителів с.Цвітова Іваськів М.С., Івасищин С.Л.  про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства на території Цвітівськоїї сільської ради(за межами населеного пункту), рішення Цвітівської сільської ради №46 від 30.04.1997р. «Про виділення земельних ділянок для ведення особистого підсобного господарства з земель держзапасу», від 04.05.2000р. № 45 «Про виділення земельних ділянок із земель  резервного фонду» керуючись Земельним кодексом України ст.17,33,81,116,118,121,126, перехідні положення п.12), ст.21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»

1.Передати     безоплатно у власність земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Цвітівської сільської ради (за межами населеного пункту):

- Іваськів Марії Степанівні – 0,5416га+0,3397га

- Івасишин Степану Лук»яновичу – 0,1857га 

2.Громадянам оформити державний акт на право власності на земельну ділянку, обов’язки землевласника виконувати відповідно до вимог ст.91,103 Земельного кодексу України

3.Копію розпорядження направити заявнику.

4.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на   заступника голови районної державної адміністрації О.О.Краснощокого.

 

Голова районної державної

адміністрації                                                                         В.М.САВКА

____________О.О.Краснощокий

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема