Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№522 від 10.08.2012 року Про передачу у власність земельної ділянки


 


БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

Про передачу у власність земельної ділянки

 

        Розглянувши заяву жительки м.Львів Петрук Людмили Федорівни про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення для ведення індивідуального садівництва, що перебуває у власності для ведення особистого селянського господарства на території Бариської сільської ради, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва, керуючись(ст.17,22,33, 35,81,116,118,121,122),пунктом12 Перехідних положень  Земельним кодексом України,  Закону України «Про землеустрій»,ЗУ « Про місцеві державні адміністрації»:   

   1. Затвердити гр. Петрук Людмилі Федорівні проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва площею 0,1500 га   розташованої на території Бариської сільської ради Бучацького району (за межами населеного пункту)

  2. Передати земельну ділянку Петрук Людмилі Федорівні, згідно затвердженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва у власність

   3. Громадянину використовувати земельну ділянку у відповідності до вимог статей 91,103 Земельного кодексу України

   4.Копію розпорядження направити заявнику

   5.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації  Краснощокого О.О.

 

Голова районної 

державної  адміністрації                                                        В.М.САВКА
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема