Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№532 від 16.08.2012 року Про надання відпустки Міщанчук А.А., Шевчук О.М., Шпотак Л.М.БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації         

                       

 

Про  надання відпустки Міщанчук А.А.,

 Шевчук О.М., Шпотак Л.М.

 

1.   Відповідно до ст.35 Закону  України „Про державну службу”, ст.12,            ст.6 Закону України «Про відпустки», надати:

            1. МІЩАНЧУК Анжеліці Андріївні – директору Бучацького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді   частину  основної щорічної відпустки за період роботи з 04.05.2011р. по 04.05.2012р. тривалістю 15 календарних днів з 20 серпня 2012р. по 04 вересня 2012р. із виплатою матеріальної допомоги для оздоровлення.

Підстава: заява Міщанчук А.А.

            Виконання обов’язків директора Бучацького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на період відпустки Міщанчук А.А. покласти на Кушик Н.В. – начальника відділу соціальної роботи Бучацького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

 

            2.  ШЕВЧУК Ориславі Миколаївні – завідувачу сектору звернень громадян апарату  райдержадміністрації щорічну основну відпустку за період роботи з 22.02.2011 року по 22.02.2012 року тривалістю 30 календарних днів з 20 серпня 2012 року по 19 вересня 2012 року.

 Підстава: заява Шевчук О.М.

            Виконання обов’язків завідувача сектору звернень громадян апарату райдержадміністрації на час відпустки Шевчук О.М. покласти на             Гірняка Я.М.– завідувача юридичним сектором апарату райдержадміністрації.

 

2.         Відповідно до статті 19 Закону України «Про відпустки», надати:

             ШПОТАК Лесі Михайлівні – начальнику архівного відділу  райдержадміністрації додаткову щорічну оплачувану  відпустку, як матері, яка виховує двох і більше дітей віком до п’ятнадцяти років, за 2009 та 2010  роки тривалістю 14  календарних днів   з 21серпня 2012 року по 4 вересня 2012 року.

 

Підстава: заява Шпотак Л.М.

 

Голова  районної державної                                           

         адміністрації                                                                         В.М. САВКА

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема